«شهری که هرگز نمی‌خوابد» بسته‌های الحاقی بازی Spider-Man

از بسته‌های الحاقی بازی Spider-Man رونمایی شد

توسط تمنا افلاکی در ۷ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۸:۵۰

برنامه‌ی زمانی رونمایی شده از بسته‌های الحاقی بازی Spider-Man «شهری که هرگز نمی‌خوابد» توسط «سونی» و Insomniac Games آماده شده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بازی Spider-Man تا چند هفته‌ دیگر منتشر خواهد شد و توسعه‌دهندگان بازی تصمیم گرفته‌اند تا برنامه‌ای را رونمایی کنند که تاریخ عرضه هر کدام از محتویات و بسته‌های الحاقی را مشخص کرده است.

همانطور که قبلا گفتیم، «شهری که هرگز نمی‌خوابد» یک مجموعه سه قسمتی است که شامل ماموریت جدید، کاراکترها، شخصیت‌های منفی و لباس‌های جدیدی برای Spider-Man است.

هر بسته الحاقی یک فصل است و اولین آن «سرقت» Heist نام دارد. Insomniac Games در این‌ مورد گفته است:

همانطور که بازی اصلی را بازی می‌کنید، متوجه می‌شوید که Felicia Hardy، گربه سیاه، به شهر برگشته است و در گوشه کنار شهر سرنخ‌هایی را از خود به جا می‌گذارد تا Spider-Man را به بازی بگیرد. در Marvel’s Spider-Man: The Heist بالاخره Felicia Hardy خود را نشان می‌دهد. این فصل شامل ماموریت‌ها و چالش‌های جدیدی است همراه با دشمنان کاملا جدید و سه لباس اضافی که باید قفل آن را باز کنید که مطمئنا نباید آنها را از دست بدهید.

The Heist در ۱ آبان ( ۲۳ اکتبر ) عرضه خواهد شد. به دنبال آن فصل‌های Turf Wars و Silver Lining در نوامبر و دسامبر عرضه خواهند شد.

کسانی که نسخه دیجیتال لوکس را خریداری کنند «شهری که هرگز نمی‌خوابد» را همراه با بازی اصلی با قیمت ۷۹.۹۹ دلار دریافت خواهند کرد.

Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ( ۷ سپتامبر ) در اروپا و شمال آمریکا عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید