3 نظر

«آرون گرینبرگ» : بازیکنان حرفه‌ای‌ همواره طرف ایکس‌باکس بوده‌اند

توسط در3 ماه پیش
 

اگرچه ایکس‌باکس با توجه به این‌که پلی‌استیشن ۴ تعداد مخاطبان بیشتری نسبت به آن دارد، پایگاه کمتری از طرفداران را به خود اختصاص داده است؛ اما به اعتقاد یکی از مدیران بازاریابی جهانی این شرکت، این کنسول کاربرانی به مراتب حرفه‌ای‌تر دارد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در نمایشگاه Gamescom «آرون گرینبرگ» از مدیران ارشد بازاریابی جهانی ایکس‌باکس به وب‌سایت IGN در مورد این‌که ایکس‌باکس کاربرانی به مراتب حرفه‌ای‌تر دارد این‌گونه می‌گوید:

متوجه هستم که همان اطلاعاتی که من دارم در لیست دوستانم هم وجود دارد و این دقیقا همین ادعا را ثابت می‌کند. بازیکنان حرفه‌ای کسانی هستند که بهترین تجربه بازی کردن را به مسابقه دادن ترجیح می‌دهند و با توجه به آمارهای ما این ادعای ما را ثابت می‌کند که آن‌ها همواره با ایکس‌باکس همراه بوده‌اند. این بازیکنان همواره از عرضه Xbox اولیه تا Xbox 360 و حال با Xbox One X همراه این شرکت بوده‌اند.

با نگاه به ارقام و نتایج حاصل از این مسابقه فناوری، ما تعداد کمتری کاربر داریم اما نرخ فروش ثانویه و داده‌های فروش برای بسیاری از بازی‌ها نشان می‌دهد که در این موارد ایکس باکس جلوتر است. این، به این دلیل است که کاربران ما حرفه‌ای‌تر هستند و این موضوع به این نکته برمی‌گردد که ما رابطه خوبی با این کاربران داریم. ما در نمایشگاه Gamescom به خاطر کاربرانمان و طرفداران ایکس‌باکس هستیم.

البته سونی و نینتندو ممکن است با نظر «گرینبرگ» کاملا موافق نباشند. در اخباری جدید از Xbox ، «فیل اسپنسر» تایید کرد که در شرکت مایکروسافت بخش Xbox مانند گروه موسیقی زیرزمینی بود که نباید زیاد شلوغ‌کاری می‌کرد؛ اما ایکس‌باکس اخیراً با مدیرعامل جدید مایکروسافت، تغییرات زیادی کرده است. از جمله این تغییرات می‌توان به توسعه استودیوهای جدید این شرکت در نمایشگاه E3 2018 اشاره کرد.

مطلب مشابه ◄  بازی Broken Sword 5 – The Serpent’s Curse ماه آینده برای نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود
 

شما باید ورود برای ارسال نظر