تماشا کنید: تریلر رونمایی از بازی Streets of Rage 4

توسط افراسیاب در ۶ شهریور ۱۳۹۷ , ۲۰:۳۲

بازی Streets of Rage 4 در دوره طلایی شبیه سازها معرفی شد. جلوه‌های این بازی به‌ صورت کامل توسط دست کشیده شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

Streets of Rage یک سه‌گانه بسیار محبوب بود، که سگا در طول سال‌ها به‌صورت پیاپی آن را از دوباره عرضه می‌کرد. متاسفانه توسعه قسمت چهارم این سری هیچوقت تکمیل نشد، و این یعنی از سال ۱۹۹۴ هیچ نسخه جدیدی از آن عرضه نشده است، و این بسیار وحشتناک است.

در صفحه رسمی توییتر استودیو DotEmu بازی Streets of Rage 4 با انتشار یک تریلر زیبا معرفی شده است.

برای توسعه بازی Streets of Rage 4 سه استودیو DotEmu، Lizardcube و Guard Crush Games با یکدیگر همکاری می‌کنند. گیم‌پلی و جلوه‌های بصری بازی به نسخه‌های اولیه کاملا وفادار مانده است. هر تصویری که در تریلر مشاهده می‌کنید توسط دست کشیده شده است و beat-em-up باید برای طرفداران قدیمی آن کاملا آشنا باشد. همچنین در این ویدیو دو شخصیت Axel Stone و Blaze Fielding معرفی می‌شوند که در نسخه‌های اورجینال جزو پروتاگونیست‌های بازی به شمار می‌رفتند.

هنوز چیز زیادی از بازی Streets of Rage 4 نمی‌دانیم. DotEmu هنوز تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد آن را آشکار نکرده است. البته می‌توان به راحتی حدث زد که بازی هم برای رایانه‌های شخصی و هم برای کنسول‌ها منتشر می‌شود، اما جزئیات و ویژگی‌ها آن هنوز مشخص نیست.

در انتها می‌توانید تریلر و تصاویر بازی را مشاهده نمایید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: