سرویس پخش تلویزیونی شرکت دیزنی به نتفلیکس می آید

سرویس پخش تلویزیونی شرکت دیزنی به نتفلیکس می آید

توسط کسری نیاول در ۶ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۱:۴۵

مدتی است اخبار حول خدمت جدید شرکت دیزنی می‌چرخد. این سرویس جدید قرار است سرویس پخش تلویزیونی این شرکت باشد. با این حال مشخص شد که این سرویس قرار است به تلویزیونی در سال آینده تعلق داشته باشد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

هنوز مشخص نیست که این سرویس قرار است به کدام شبکه تعلق داشته باشد اما سکوت شرکت دیزنی در مورد اینکه این سرویس قرار است به Netflix منتقل شود یا خیر احتمال این انتقال را تقویت می‌کند. با توجه به گزارش مجله Variety، قرار است این پخش تلویزیونی در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۹ آغاز به کار کند.

سال پیش شرکت دیزنی ۳۰۰ میلیون دلار از شرکت نتفلیکس به علت حق پخش برنامه‌هایش درآمد داشته است. حال دیزنی می‌خواهد با برنامه خود در این شبکه اینترنتی مخاطبان خاص خود را داشته باشد. این برنامه در سال ۲۰۱۹ به احتمال زیاد با برنامه‌های جدید این استودیو فیلم‌سازی نظیر Captain Marvel ، Dumbo، Toy Story 4، Frozen 2 و سایر انیمیشن‌‌های جدید این شرکت آغاز به کار خواهد کرد.

تا به اینجا دو اعلامیه رسمی و مهم از فیلم‌هایی که شرکت دیزنی قرار است در این سرویس پخش تلویزیونی وارد کند منتشر شده است. در حین برگزاری نمایشگاه Comic-Con فصل هفتم Star Wars با نام The Clone Wars معرفی شد که ۱۲ قسمت را به همراه خواهد داشت. البته هنوز تاریخ عرضه آن مشخص نیست. همچنین قسمت جدیدی از فیلم Star Wars نیز قرار است که بر روی این سرویس پخش تلویزیونی پخش شود که هفت سال پس از داستان Return of the Jedi رخ می‌دهد.

سرویس پخش تلویزیونی شرکت دیزنی یکی دیگر از خدماتی که این شرکت به مخاطبان خود ارائه خواهد داد و دلیلی دیگر برای تغییر از تلویزیون‌های کابلی به سمت تلویزیون‌های اینترنتی مانند نتفلیکس است. با در اختیار داشتن استودیو‌هایی نظیر Marvel ، Lucasfilm ، Pixar و شبکه تلویزیونی ABC سرویس پخش تلویزیونی جدید این شرکت قطعا پیشرفت خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: