0 نظر

Itsuno: ما چیزهای زیادی از Ninja Theory و DmC آموخته‌ایم

توسط در3 ماه پیش
 

Devil May Cry بازگشته و کارگردان آن Hideaki Itsuno درباره روند توسعه آن و چیزهایی که از DmC و Ninja Theory آموخته‌اند صحبت می‌کند. با دنیای بازی همراه باشید.

طی یک مصاحبه با Game Informer آقای Itsuno قدردانی خود از Ninja Theory را اعلام کرد. این استودیوی انگلیسی که به تازگی توسط مایکروسافت خریداری شده است نسخه قبلی Devil May Cry را برای Capcom توسعه داده بود.

ما چیزهای زیادی از Ninja Theory و DmC آموخته‌ایم. این یک همکاری بین کپکام و آنها بوده است. من چند باری به کمبریج طی هر چند ماه سفر کرده‌ام تا با آنها همکاری کنم و چیزهای زیادی یا گرفتم. استایل آنها شخصیت خاص خود را دارد. کاری که آنها با استایل هنری، انیمیشن‌ها در DmC انجام داده‌اند فوق‌العاده است.

زمانی که از ایشان درباره همکاری دوباره با NT سوال شد، گفتند که دوست دارند این کار را انجام دهند اما در حال حاضر بسیار مشکل یا حتی غیر ممکن است مگر این‌که کپکام قصد داشته باشد روی یک عنوان انحصاری Xbox با آنها همکاری کند:

ما آنها را دوست داریم. دوست داریم که دوباره با آنها کار کنیم، اما آنها الان دیگر زیر چتر مایکروسافت هستند، درست است؟ پس ما اول باید با آنها روبه‌رو شویم.

مطلب مشابه ◄  از هفته آینده Premium Pass بازی Battlefield 1 به مدت محدود رایگان می‌شود
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر