0 نظر

گزارش باکس آفیس: آغاز اکران فیلم‌ «قتل‌های هپی‌تایم»/ «آسیایی‌ها» هم‌چنان در صدر!

توسط در3 ماه پیش
 

آخرین گزارش از وضعیت فروش فیلم‌های هفته‌ی چهارم ماه آگوست،  یک فیلم تازه‌اکران را در پنج برترِ جدول فروش این هفته نشان می‌دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

فیلم «آسیایی‌های دیوانه‌ی پول‌دار» (Crazy Rich Asians) این هفته هم با حفظ جایگاه‌‌ یک جدول، ۲۵ میلیون دلار فروخت تا پرفروش‌ترین فیلم هفته‌ی چهارم ماه آگوست نام گیرد. عنوان پرخرج «مِگ» (The Meg) هم این هفته با ۱۳ میلیون دلار فروش، جایگاه خود را حفظ کرد. بدین ترتیب جایگاه‌های فیلم‌های آسیایی‌های دیوانه‌ی پول‌دار و مِگ به‌ترتیب با ۷۶ و ۱۰۵ میلیو دلار در گیشه‌ی سینماهای آمریکا بدون تغییر ماند.

پس از مِگ، فیلم تازه‌اکران «قتل‌های هپی‌تایم» (The Happytime Murders) و «ماموریت غیر ممکن: سقوط» (Mission: Impossible – Fallout) هم این هفته به‌ترتیب با ۱۰ و ۸ میلیون دلار در رتبه‌های سوم و چهارم قرار گرفتند. شروع ناامید‌کننده‌ی قتل‌های هپی‌تایم درحالی است که  فروش ماموریت غیر ممکن: سقوط پس از پایان هفته‌ی چهارم اکران‌، به بیش‌از ۱۸۱ میلیون دلار رسید!

لایو اکشن «کریستوفر رابین» (Disney’s Christopher Robin) هم این هفته با ۶ میلیون دلار فروش، ۷۷ میلیون دلاری شد تا در چهارمین هفته‌ی اکران‌اش هم‌چنان در جمع پنج برترِ جدول باقی بماند. جدیدترین ساخته‌ی استودیو دیزنی این هفته پس از از ماموریت غیر ممکن: سقوط، در رتبه‌ی پنجم جدول فروش قرار گرفت.

Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

پرفروش‌ترین فیلم این هفته با عنوان آسیایی‌های دیوانه‌ی پول‌دار داستان یک خانواده معمولی آمریکایی آسیایی‌تبار را به تصویر می‌کشد که برای دیدار خانواده‌هایشان به سنگاپور سفر می‌کنند و درمی‌یابند آنها از ثروتمندترین افراد در سنگاپور هستند! آسیایی‌های دیوانه‌ی پول‌دار با بودجه‌ی ۳۰ میلیون دلار و در ژانر کمدی/ خانوادگی به تولید رسیده است.

The Happytime Murders

اتفاقات پرفروش‌ترین تازه‌اکران‌ این هفته در واقعیتی رخ می‌دهد که انسان‌ها و عروسک‌ها در کنار یک‌دیگر زندگی می‌کنند. فیلم قتل‌های هپی‌تایم روایت‌گر قتل‌هایی است که یک قاتل سریالی مرتکب می‌شود. هدف اصلی این قتل‌ها ظاهراً بازیگران سابق یک برنامه کودک محبوب هستند.

 

مطلب مشابه ◄  گزارش باکس آفیس: «گرینچ» صدرنشین گیشه شد/ آغاز اکران «اُورلورد»

جدول باکس آفیس: (۴ شهریور ۹۷)

رتبه 
رتبه هفته گذشته
عنوان فیلم
تهیه کننده/ ناشر
فروش آخر هفته
درصد تغییر فروش
تعداد سالن‌ها / درصد تغییر تعداد سالن‌ها
متوسط فروش هر سالن
مجموع فروش
بودجه
هفته‌های اکران
۱۱Crazy Rich AsiansWB$۲۵,۰۱۰,۰۰۰-۵.۷%۳,۵۲۶+۱۴۲$۷,۰۹۳$۷۶,۸۱۷,۹۴۷$۳۰۲
۲۲The MegWB$۱۳,۰۳۰,۰۰۰-۳۸.۴%۴,۰۳۱-۸۷$۳,۲۳۲$۱۰۵,۳۰۰,۶۴۶$۱۳۰۳
۳NThe Happytime MurdersSTX$۱۰,۰۲۰,۰۰۰۳,۲۵۶$۳,۰۷۷$۱۰,۰۲۰,۰۰۰$۴۰۱
۴۴Mission: Impossible – FalloutPar.$۸,۰۰۰,۰۰۰-۲۵.۷%۳,۰۵۲-۴۳۰$۲,۶۲۱$۱۹۳,۹۰۰,۶۶۰$۱۷۸۵
۵۶Disney’s Christopher RobinBV$۶,۳۴۰,۰۰۰-۲۸.۵%۳,۳۹۴-۲۰۸$۱,۸۶۸$۷۷,۶۲۸,۷۸۳۴
۶۳Mile 22STX$۶,۰۳۰,۰۰۰-۵۶.۰%۳,۵۲۰$۱,۷۱۳$۲۵,۱۷۰,۹۵۴$۵۰۲
۷۵AlphaStudio 8$۵,۶۰۰,۰۰۰-۴۵.۹%۲,۷۱۹$۲,۰۶۰$۲۰,۱۶۰,۵۷۴$۵۱۲
۸۷BlacKkKlansmanFocus$۵,۳۴۵,۰۰۰-۲۷.۶%۱,۹۱۴+۱۲۶$۲,۷۹۳$۳۲,۰۳۷,۵۴۰$۱۵۳
۹NA.X.L.Global Road$۲,۹۳۹,۳۵۶۱,۷۱۰$۱,۷۱۹$۲,۹۳۹,۳۵۶۱
۱۰۸Slender ManSGem$۲,۷۸۵,۰۰۰-۴۲.۰%۲,۰۶۵-۲۹۳$۱,۳۴۹$۲۵,۴۰۳,۱۱۶$۱۰۳
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر