مایکروسافت از هدف خود برای خرید استودیو Ninja Theory می‌گوید

توسط افراسیاب در ۴ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۴:۳۱

در جریان کنفرانس E3 سال جاری مایکروسافت، شاهد یک حرکت بزرگ از این شرکت بودیم که در آن مایکروسافت مالکیت پنج استودیو جهانی را برای توسعه بازی‌های انحصاری به‌دست آورد؛ از جمله استودی Ninja Theory سازنده بازی‌های Heavenly Sword و Hellblade: Senua’s Sacrifice. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

رونمایی از این استودیوها بسیاری را درباره آینده اکس‌باکس هیجان‌زده کرد. رئیس استودیوهای مایکروسافت آقای «مت بوتی» (Matt Booty) در یک مصاحبه با GamesIndustry.biz توضیح می‌دهد که چرا این شرکت اقدام به خرید استودیو Ninja Theory کرد.

آقای بوتی دلیل اصلی این کار را سرویس اشتراک Game Pass عنوان کرد. همانطور که مایکروسافت قول‌ داده بود بسیاری از بازی‌های انحصاری این شرکت از همان روز انتشار وارد لیست اکس‌باکس Game Pass شدند و در این سرویس قابل دسترس بودند. مالکیت استودیویی مانند Ninja Theory باعث گسترش محتوای این سرویس می‌شود.

آقای بوتی به GamesIndustry.biz می‌گوید:

زمانی که ما Game Pass را راه‌ اندازی کردیم، مدت زیادی فکر کردیم تا چطور می‌توانیم این سرویس را گسترش دهیم. اکنون زمانی که شما به محتواهای سرگرم‌گننده ما در Game Pass فکر می‌کنید، خوشبختانه می‌توانید لیست بلند‌بالایی از بزرگ‌ترین عناوین این شرکت را در آن مشاهده کنید عناوینی ماننده Forza، Gears of War، Halo، Minecraft و Age of Empires. همچنین بسیاری از عناوین این سرویس مولتی پلتفرم هستند و علاوه بر اکس باکس به صورت گوناگون در پلتفرم‌های دیگر نیز می‌توان به تجربه آنها پرداخت، اما من می‌خواستم گزینه راحت‌تر و مناسب‌تری را در اختیار کار بران قرار دهم تا بتوانند در این سرویس علاوه بر بازی‌های جدید به تجربه بازی‌هایی بپردازند که دهه‌ها از عمر آنان می‌گذرد.

آقای بوتی در ادامه توضیح می‌دهد که مایکروسافت اعتقاد دارد Game Pass سرویس بسیار مناسبی برای کاربران هست تا بتوانند به راحتی به بازی‌هایی دسترسی یابند که تاکنون فرصت امتحان کردن آنها را نداشته اند.

زمانی که از آقای بوتی در مورد استودیو Ninja Theory پرسیده می‌شود، می‌گوید:

یک ویژگی‌ بسیار بارز در استودیو Ninja Theory آن است که آنها همیشه در این شرکت به دنبال ایده‌های ناب، جدید، خلاقانه و منحصر به‌فرد می‌گردند و این در داستان‌سرایی، شخصیت‌پردازی و جهان عناوین آنها کاملا مشهود است. ما دوست داریم در سرویس Game Pass اینگونه عناوین را داشته باشیم.

البته این نظر علاوه بر Ninja Theory در مورد استودیوهای جدید دیگر این سرویس نیز می‌تواند درست باشد. از بازی زامبی محور Undead Labs با نام State of Decay 2 که هم‌اکنون در Game Pass قرار دارد، تا بازی مورد انتظار Forza Horizon 4 که قرار است به زودی منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: