مایکروسافت

سرویس Xbox All Access، شامل کنسول اکس‌باکس وان، سرویس‌های گیم‌پس و گلد می‌شود

توسط تارخ ترهنده در ۳ شهریور ۱۳۹۷ , ۲۰:۱۷

مایکروسافت برنامه‌های جدیدی برای سرویس‌های عضویتی خود دارد و نام جدیدترین آنها، Xbox All Access است؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

مایکروسافت، امسال حسابی روی سرویس گیم پس (Game Pass) خود تا الان مانور داده، با اضافه کردن بازی‌های جدید در روز انتشارشان چون State of Decay 2 و Sea of Thieves. براساس گزارشی از سایت Windows Central، جدیدترین سرویس عضویتی مایکروسافت Xbox All Access نام دارد که شامل کنسول اکس‌باکس وان، سرویس‌های گیم‌پس و گلد اکس‌باکس لایو می‌شود و کاربران برای این سرویس باید ماهانه مبلغ تعیین شده‌ای را پرداخت کنند. این سرویس برای کاربرانی که کنسول Xbox One S مد نظرشان است، ماهانه ۲۲ دلار و برای کسانی که کنسول Xbox One X مد نظرشان است، ماهانه ۳۵ دلار آب می‌خورد!

عضویت در این سرویس به‌صورت دوسالانه ممکن است و اگر بخواهیم سرانگشتی هزینه‌ها را حساب کنیم، گزینه Xbox One S این سرویس در دو سال ۵۲۸ دلار می‌شود، در حالی که خریداری این کنسول، به همراه دو سال عضویت در گلد و گیم پس می‌شود ۵۹۰ دلار!

طبق گزارش Windows Central، سرویس Xbox All Access در ماه جاری (آگوست) معرفی می‌شود و بدوت وقفه منتشر. این سرویس احتمالا فقط در آمریکا در دسترس خواهد بود و به همین دلیل در گیمزکام آلمان معرفی نشد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: