فیلم بازی Monument Valley توسط شرکت پارامونت ساخته خواهد شد

فیلم بازی Monument Valley توسط شرکت پارامونت ساخته خواهد شد

توسط کسری نیاول در ۳ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۴:۵۴

ساخت فیلم از روی بازی‌های کامپیوتری به ندرت خوب از آب در می‌آید اما همچنان هالیوود به ساختن آن‌ها ادامه می‌دهد. آخرین خبر در اینباره مربوط به بازی Monument Valley است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

شرکت پارامونت که پیش از این در حال ساخت بر روی فیلم بازی Sonic با بازی «جیم کری» است در حال آماده‌سازی شرایط برای ساخت فیلم بازی Monument Valley است. «پاتریک آزبورن» که برای انیمیشن Feast در سال ۲۰۱۴ جایزه اسکار را برده بود قرار است این فیلم را کارگردانی کند.

بنا به گزارش‌های منتشر شده، فیلم بازی Monument Valley قرار است کاراکترهای واقعی را به دنیای عجیب و غریب و خارق العاده بازی وارد کند. در حال حاضر «آزبورن» در حال جستجو برای نویسنده مناسب این کار می‌گردد. بازی Monument Valley در سال ۲۰۱۴ عرضه و نسخه دوم آن نیز در سال ۲۰۱۷ به بازار وارد شد. این بازی توسط استودیو Ustwo Games توسعه پیدا کرده است. این شرکت در باره ساخت چنین فیلمی می‌گوید:

ما بسیار خوشحال هستیم که شرکای خلاقی مانند پارامونت، Weed Road و پاتریک آزبورن را پیدا کردیم تا این بازی را به رسانه‌ای دیگر منتقل کنند.

با توجه به اخبار منتشر شده درباره بازی Monument Valley این بازی تا به حال بیش از ۱۶۰ میلیون بار دانلود شده و میلیون‌ها دلار سودآوری برای شرکت توسعه دهنده‌اش به ارمغان آورده است. این بازی در سه فصل از سریال House of Cards محصول شرکت Netflix نیز حضور داشته است که سبب شد سودآوری این بازی دو چندان شود.

استودیو سازنده بازی Monument Valley گفته است که بخشی از ماموریتش این بود که کاربرانی که هنوز بازی را بازی نکرده‌اند ترغیب به دانلود آن شوند و حضور در سریال House of Cards سبب شد که مردم این بازی را بیشتر بشناسند. هنوز مشخص نیست که چه بازیگرانی قرار است در این فیلم بازی کنند. باید تا زمان منتشر شدن این خبر منتظر ماند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: