جهش ژنتیکی بازی Biomutant تابستان 2019

تماشا کنید: عرضه‌ی بازی Biomutant تا تابستان ۲۰۱۹ به تاخیر افتاد

توسط تمنا افلاکی در ۲ شهریور ۱۳۹۷ , ۲۲:۵۱

عرضه‌ی بازی Biomutant تا تابستان ۲۰۱۹ به تاخیر افتاد، اما حداقل تریلر گیم‌پلی جدیدی از بازی منتشر شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.ویدیو جدیدی از Biomutant این بازی جهان‌-باز اکشن RPG توسط ناشر THQ Nordic در gamescom 2018 نمایش داده شد.

خبر عرضه نشدن این بازی در توییتر منتشر شد.

سال گذشته اعلام شد که بازی Biomutant به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با استفاده از اندام مصنوعی بیونیکی، سلاح ها و جهش ژنتیکی توانایی و ظاهر کاراکتر خود را عوض کنند.

بازیکنان می‌توانند چنگال یا بال برای کاراکتر خود رشد بدهند یا اینکه از یک عضو رباتیک استفاده کنند. هر کدام از این شخصی‌سازی ها در روند و نحوه‌ی مبارزات، حرکات و هنرهای رزمی که کاراکتر استفاده می‌کند تاثیر می‌گذارند.

ویژگی‌های این بازی که توسط ناشر ارسال شده است از این قرار هستند:

  • نبرد: سیستم هنرهای رزمی به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از جهش‌های ژنتیکی خود از نهایت آزادی در حرکات و چالاکی هنگام ترکیب تیراندازی ها، قدرت‌ها و حمله‌ها استفاده کنید.
  • تکامل: شما می‌توانید کدهای ژنتیکی خوئ را دوباره از نو کد گذاری کنید تا نحوه‌ی بازی یا ظاهرتان را تغییر دهید.
  • مهارت: تکه‌ها را با هم ترکیب کنید یا در کنار یکدیگر قرار دهید تا سلاح‌های کوبنده، سوراخ کننده یا ضربتی خاص خود را بسازید.
  • تجهیزات: شما برای مجهز کردن کاراکتر خود آزادی کامل دارید. نه تنها می‌توانید سلاح‌هایی را انتخاب کنید که خودتان ساختید بلکه می‌توانید لباس‌هایی که می‌پوشید را نیز انتخاب کنید.
  •  نجات یافتن: همانطور که در یک دنیای باز به سفر می‌روید می‌توانید ماجراجویی های خود را خلق کنید و چیزهایی که در سطح آن هست را با گام برداشتن، بالن، جت-اسکی، وسایل مکانیکی و وسایل دیگر کشف کنید.
  • داستان: یک طاعون در حال از بین بردن زمین است و مرگ از ریشه‌های درخت زندگی جاری می‌شود. قبیله‌ها از هم دور شده‌اند و به کسی نیاز دارند تا انها را با هم متحد کند یا اینکه همه آنها را از بین ببرد.

بازی Biomutant برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی توسعه یافته است.

می‌توانید تریلر گیم‌پلی منتشر شده را تماشا کنید:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: