Supermassive Games The Dark Pictures Man of Medan

تماشا کنید: تریلر مجموعه‌ی ترسناک The Dark Pictures منتشر شد

توسط تمنا افلاکی در ۲ شهریور ۱۳۹۷ , ۲۱:۳۶

«باندای نامکو» مجموعه‌ی جدیدی از بازی‌های ترسناک را از Supermassive Games با نام The Dark Pictures معرفی کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

هر بازی که درون این مجموعه قرار دارد مستقل است و داستان کاملا جدید و کاراکترهای متفاوتی دارد.

Pete Samuels مدیر‌عامل Supermassive Games و تهیه‌کننده‌ی مجموعه‌ی The Dark Pictures در این‌باره گفت:

ما بسیار هیجان‌زده‌ایم تا مجموعه‌ی گلچین The Dark Pictures را معرفی کنیم. اولین بازی از این مجموعه Man of Medan است. چون هر عنوان یک بازی مستقل است، ما این فرصت را داریم تا هر بار یک داستان ترسناک جدید خلق کنیم که داستان، کاراکترها و صحنه‌های متفاوتی دارد. اعضا استودیو این اشتیاق را دارند تا صحنه‌های دلهره‌آور را خلق کنند و بی صبرانه منتظریم تا بازیکنان این مجموعه را از طریق اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی امتحان کنند. ما همکاران بسیار خوبی در «باندای نامکو» داریم و منتظر همکاری با آنها هستیم تا این داستان‌های ترسناک را به بازی تبدیل کنیم.

Hervé Hoerdt معاون رئیس در شرکت «باندای نامکو» اروپا اضافه کرد:

ما در حال کار کردن با یک تیم فوق‌العاده از Supermassive Games بوده‌ایم تا این تصاویر را کنار یکدیگر جمع کنیم و امیدواریم که طرفداران نیز برای امتحان کردن این بازی ها برای اولین بار در Gamescom هیجان‌زده باشند. علاوه بر به‌ وجود آوردن یک تجربه‌ی عالی میخواهیم کهبه عنوان یک شرکت نوآوری داشته باشیم. مجموعه‌ی The Dark Pictures اولین نمونه از یک مجموعه‌ی گلچین شده‌ی ترسناک در غالب بازی است، که استایل مورد علاقه‌ی بازیکنان در فیلم‌ها را بر اساس یک پایه‌ی ساده به بازی تبدیل کرده است. یک نمونه‌ی کاملا جدید که امیدواریم طرفداران بازی و وحشت از آن استقبال خواهند کرد.

اولین عنوان این مجموعه Man of Medan نام خواهد داشت. این بازی که برای اکس‌باکس وان، پلی استیشن۴ و رایانه‌های شخصی است داستان ۴ جوان را بازگو می‌کند که برای پیدا کردن یک لاشه‌ی هواپیما مربوط به جنگ جهانی دوم به یک سفر غواصی می‌روند.

همانند Until dawn دسته‌ای از داستان‌ها، حوادث، راه‌ها و پایان‌های متفاوتی بر اساس انتخاب بازیکن وجود دارند. هم‌چنین بازیکنان می‌توانند به انتخاب خود یکی از ۵ شخصیت داستان ( ۴ جوان امریکایی و کاپیتان قایق ) را انتخاب کنند که هر کاراکتر یک دید متفاوت نسبت به بازی را دارد.

می‌توانید تریلر معرفی را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: