تماشا کنید: آخرین DLC بازی Call of Duty: WWII رسما رونمایی شد

توسط محمد کرماجانی در ۲ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۶:۱۰

Activision از آخرین DLC عنوان Call of Duty: WWII رونمایی کرد و نام این محتوا The Shadow War خواهد بود. با دنیای بازی همراه باشید.

کمتر از دو ماه به عرضه Black Ops 4 باقی مانده و طرفداران به راحتی می‌توانند نسخه قبلی را به فراموشی بسپارند اما حالا اکتیویژن با رونمایی از محتوای آخر برای Call of Duty: WWII نگاه‌ها را دوباره به آن معطوف کرده است. مانند همیشه اینبار نیز ۳ نقشه استاندارد برای بخش چند نفره، یک نقشه War Mode و یک نقشه Nazi Zombies در این محتوا حضور دارند.

در بخش چند نفره در نقشه Airship شما می‌توانید در یک zeppelin بزرگ که روی یک صخره عظیم قرار گرفته است به بازی بپردازید. با اینکه این کشتی قابل پرواز نیست اما قابل گشت و گذار است. در Excavation بازیکنان باید در یک معدن زیرزمینی به بازی بپردازند و در Chancellery نیز مبارزه در یک ساختمان بزرگ دولتی جریان دارد.

همچنین نقشه War Mode جدیدی با نام Operation: Arcane که در اتریش قرار دارد نیز در دسترس است و بازیکنان می‌توانند از اسلحه‌های نمونه اولیه‌ای که در سراسر آن وجود دارد استفاده کنند. در آخر نیز نقشه زامبی جدیدی با نام The Frozen Throne که در یک غار با تونل‌ها و رازهای بی‌شمار جریان دارد.

محتوای The Shadow War ابتدا در تاریخ (۲۸ آگِست) برای PS4 در دسترس قرار می‌گیرد و یک ماه بعد برای پلتفرم‌های دیگر عرضه می‌شود.

Call of Duty: WWII در حال حاضر برای سه پلتفرم اصلی در دسترس قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: