0 نظر

پلی استیشن ۴ بیش از ۷ میلیون دستگاه در ژاپن فروش داشته است

توسط در3 ماه پیش
 

با توجه به آمار منتشر شده توسط شرکت Media Create ، مشخص شد که فروش پلی استیشن ۴ در ژاپن به نقطه اوج خود رسیده است و این کنسول توانسته بار دیگر رکوردها را جابه‌جا کند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

از کنسول پلی استیشن ۴ بنا به گزارش این شرکت بیش از ۷ میلیون دستگاه فروخته شده است. بنا به گزارش شرکت Media Create که در تاریخ ۱۹ آگوست (۲۸ مرداد) منتشر شد، این کنسول در ژاپن ۷.۰۲۳.۵۲۱ میلیون دستگاه فروخته است. این بیشترین مقدار فروش کنسول PS4 از زمان عرضه آن در سال ۲۰۱۴ است.

این مقدار فروش در واقع میزان فروش دستگاه به خریداران و مشتریان است و البته این مقدار توسط این شرکت تخمین زده شده است اما تمامی سازندگان و شرکت‌های فعال در حوزه بازی سازی به گزارش‌های منتشر شده از این شرکت اطمینان کافی دارند. این میزان فروش از پلی استیشن ۴ این کنسول را ۲ میلیون نسخه از رقیب خود یعنی نینتندو سوییچ جلوتر انداخته است. سوییچ در چند سال اخیر توانسته بود این فاصله را به حداقل برساند.

در مقیاس جهانی پلی استیشن ۴ فروشی تقریبا برابر ۸۱.۲ میلیون نسخه داشته است و این در حالی است که سونی تخمین می‌زند تا پایان سال مالی امسال، ۱۷ میلیون نسخه دیگر از این کنسول را به فروش برساند که در مجموع فروش این کنسول را به ۹۶ میلیون دستگاه می‌رساند.

مطلب مشابه ◄  مدیر فناوری شرکت EA از پروژه اطلس این شرکت می‌گوید
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر