0 نظر

Gamescom 2018 | بازی Dark Souls پایان یافته است

توسط در3 ماه پیش
 

در نمایشگاه Gamescom امسال که در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود بازی Sekiro نیز حضور دارد و به بازیکنان این شانس داده شده است که آخرین عنوان شرکت FromSoftware را بازی کنند. در حین برگزاری این نمایشگاه این شرکت اعلام کرد که بازی Dark Souls پایان یافته است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در حین برگزاری نمایشگاه Gamescom ،«یاسوهیرو کیتائو» (Yasuhiro Kitao) از مدیران شرکت FromSoftware درباره احتمال بازگشت سری بازی‌های Tenchu سوال شد. این سری بازی‌ها که در سبک مخفی‌کاری و اکشن بودند برای اولین بار برای کنسول پلی استیشن عرضه شدند. «کیتائو» در پاسخ این سوال گفت:

ما برنامه داریم که بازی‌های مختلف جدید و متفاوتی را تولید کنیم. تنها نمی‌خواهیم که فقط بازی‌های نینجا را به جلو ببریم. اما تا آنجایی که «میازاکی» در مصاحبه‌های قبلی به آن اشاره کرد بازی Dark Souls به پایان رسیده است.

همانطور که پیش‌‌تر نیز گفته شد، ما می‌خواهیم تجربه‌های جدیدی خلق کنیم و بازی‌هایی را بسازیم که به آن علاقه داریم. بنابراین منتظر باشید.

با توجه به مصاحبه «کیتائو» هنوز مشخص نیست که آیا شرکت FromSoftware قصد دارد در آینده بازی شبیه بازی‌های Tenchu و در سبک نینجا بسازد یا خیر. این شرکت حق امتیاز بازی Tenchu را در سال ۲۰۰۴ خریده است و آخرین نسخه آن در سال ۲۰۰۹ با عنوان Tenchu: Shadow Assassins عرضه شد.

مطلب مشابه ◄  اسکرین شات‌های جدید Devil May Cry 5 مبارزات Dante را نشان می‌دهند
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر