عکس های هنری بازی Cyberpunk 2077 رمزگشایی شد

عکس های هنری بازی Cyberpunk 2077 رمزگشایی شد

توسط کسری نیاول در ۱ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۱:۴۸

کاربران در سایت Reddit با استفاده از یک نرم افزار ویرایش تصویر تصاویر مفهومی هنری بازی Cyberpunk 2077 را رمزگشایی کرده و به رمزی دست یافته‌اند که آن‌ها را به یک تصویر دوم می‌رساند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

همه کاربران فکر می‌کردند که تصاویر هنری منتشر شده از بازی Cyberpunk 2077 مانند سایر عکس‌های هنری بازی‌های دیگر است. اما درون یکی از این عکس‌ها یک لینک bit.ly قرار داده شده بود. تشخیص این کد بسیار سخت به نظر می‌رسد. با کشف رمز این عکس به این جمله می‌رسیم که “بیش از چیزی که ۴ چشم می‌بیند”. این جمله احتمالا جوکی است در اشاره به تصویری که در آن اسباب بازی شبیه Optimus Prime وجود دارد.

cyberpunk 2077

همچنین در تصویری دیگر، کاربران سایت Reddit با استفاده از نرم افزار XML editior عکس‌ها را رمزگشایی کردند و متوجه این متن در آن شدند.

نمی‌توانم صحبت کنم، آن‌ها مرا نگاه می‌کنند. نیاز دارم که بیمه TT را هرچه سریعتر تمدید کنم. از شناسه‌ای که داری استفاده کن. رویت حساب می‌کنم.

هنوز مشخص نیست که این جملات چه ارتباطی با بازی Cyberpunk 2077 دارند. باید منتظر اخبار بیشتری از این بازی بود. در زیر می‌توانید این تصاویر مفهومی و هنری را مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید