Aaron Greenberg از پروژه معرفی نشده Playground Games می‌گوید

توسط محمد کرماجانی در ۱ شهریور ۱۳۹۷ , ۰۹:۳۰

Playground Games در حال حاضر روی یک عنوان جدید کار می‌کند که هنوز مشخص نیست چه چیزی خواهد بود با این حال برخی اعتقاد دارند که نسخه جدیدی از سری Fable است. با دنیای بازی همراه باشید.

در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ از مدیر بازاریابی اکس‌باکس آقای Aaron Greenberg درباره این بازی سوال پرسیده شد و ایشان پاسخ دادند:

من فکر می‌کنم اگر شما به کارهایی که انجام می‌دهند نگاه کنید واقعا یک تیم با استعداد را مشاهده می‌کنید. و آوردن این رهبری و این پروسه به یک عنوان دنیای باز مانند Forza Horizon 4 نشان می‌دهد که آنها چه کار بزرگی را انجام داده‌اند. حالا همین تیم با همین ویژگی‌ها قرار است پروژه دومی را نیز تولید کند.

در حالیکه این یک راز است اما من درک می‌کنم که شما و احتمالا تمام گیمرها می‌خواهید بدانید که آنها در حال کار روی چه چیزی هستند ولی من از شما کمی صبر می‌خواهم و به شما اطمینان می‌دهم که تیم کلاس جهانی ما در حال کار روی یک انحصاری بزرگِ بزرگ است! چیزی که شما می‌توانید درباره آن هیجان زده شوید.

همچنین از ایشان درباره اینکه آیا این یک پروژه Fable است سوال شد ولی خب طبق معمول پاسخ مبهمی به آن داده شده است:

ما می‌دانیم که تیم روی یک چیز ویژه کار می‌کند و می‌خواهیم در زمان مناسب وقتی که تیم آماده بود طرفداران را با رونمایی از بازی هیجان زده کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: