One Piece: World Seeker Borsalino لوفی زندان جزیره داستان و کاراکترهای بازی

Gamescom 2018 | تماشا کنید: تریلر بازی One Piece: World Seeker منتشر شد

توسط تمنا افلاکی در ۱ شهریور ۱۳۹۷ , ۲۱:۱۴

«باندای نامکو» از بازی جدید خود One Piece: World Seeker یک تریلر جدید منتشر کرد که داستان و کاراکترهای بازی را نشان می‌دهد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.دقیقا قبل از رویداد Gamescom، «باندای نامکو» از بازی‌های در پیش روی خود تریلرها و اطلاعات جدیدی را منتشر می‌کند. یکی از این بازی‌ها One Piece: World Seeker است که تریلری در مورد داستان و کاراکترهای بازی منتشر شد.

این تریلر با کاراکتر لوفی Luffy شروع می‌شود که در یک زندان درون یک جزیره گیر افتاده است و در وهم وخیال به سر می‌برد بنابراین از اینکه درون زندان است خوشحال است. بعد از آن، قسمت‌هایی از صحنه‌های اکشن بازی به نمایش گذاشته می‌شود همراه با تعداد زیادی از کاراکترها که طرفداران انیمه One Piece آن‌ها را تشخیص می‌دهند. هم‌چنین صحنه‌ای مبارزه One Piece: World Seeker نشان داده می‌شود که خیلی سریع می‌گذرد.

توسعه‌دهندگان جزئیات بیش‌تری را در مورد اینکه کاراکترهای Borsalino، Issho و Rob Lucci در One Piece: World Seeker چه می‌کنند بیان کردند. Borsalino و Admiral Issho هر دو به عنوان دشمنان لوفی هستند.  Borsalino یک دریا‌سالار است که دفعات متعددی با لوفی مبارزه می‌کند و می‌تواند با استفاده از میوه‌ی Glint-Glint نور را کنترل کند. در همین حال، Issho یک دریا‌سالار نابینا است که مهارت‌های جنگی دارد و می‌تواند جاذبه را کنترل کند، اگرچه اولویت وی محافظت از زندان جزیره است. و در آخر، Rob Lucci سرپرست زندان جزیره است و با خوردن میوه Cat-Cat می‌تواند به نیمه انسان/نیمه پلنگ تبدیل شود.

One Piece: World Seeker در سال ۲۰۱۸ برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: