اکس‌باکس

Gamescom 2018 | گرین‌برگ از تجارب مایکروسافت با اکس‌باکس وان و انتقال آنها به نسل بعد می‌گوید

توسط تارخ ترهنده در ۱ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۹:۰۴

آرون گرین‌برگ (Aaron Greenberg)، مدیرکل بازاریابی بخش اکس‌باکس، از تجارب مایکروسافت با اکس‌باکس وان و انتقال آنها به نسل بعد اکس‌باکس، اکس‌باکس اسکارلت (Xbox Scarlett)، می‌گوید؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

خورشید نسل هشتم کنسول‌ها روز به روز به غروب خود نزدیک‌تر می‌شود و خبرنگاران سایت Dualshockers در Gamescom 2018 از آرون گرین‌برگ درباره‌ی تجاربی که مایکروسافت از نسل فعلی اکس‌باکس به نسل بعدی می‌برد، پرسیدند:

فکر می‌کنم بزرگ‌ترین نکته مورد توجه برای هر شرکتی «هیچ‌وقت مشتری‌ات را نادیده نگیر و همیشه طرفدارانت را در اولویت قرار بده» است. اگر با در نظر گرفتن آنها تمامی تصمیمات کلیدی را بگیرید، از هر محصول جدیدی گرفته تا قیمت‌گذاری، تاریخ‌های انتشار و اداره تمامی امور، اگر مشتری را اولویت بگذارید، در مسیر درست قرار دارید.

من فکر می‌کنم بزرگ‌ترین چیزی که هیچ‌وقت نمی‌توانید تمرکزتان روی آن را از دست بدهید، همین است. من به تیمی که می‌توان گفت بعد از انتشار اکس‌باکس وان، بخش اکس‌باکس را رهبری و مدیریت می‌کنند، افتخار می‌کنم. این تیم، قابلیت برگردان جانبی (Backward Compatibility)، نوآوری‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، Elite Controller و تمامی نوآوری‌های دیگر را با گوش دادن به طرفداران اجرایی کرد. این‌طور به نظر می‌رسد که آنها در این راه همراهان ما بوده‌اند.

ما هیچ‌وقت نمی‌خواهیم تمرکز روی آنها را از دست بدهیم و این مهم‌ترین چیزی است که همراه تیم مدیریت به آن فکر می‌کنیم و چیزی است که در آینده ما را در مسیرمان راهنمایی می‌کند.

مصاحبه‌کننده، درمورد اسم کد «اسکارلت» نیز از او پرسید که آیا این اسم واقعی‌ست یا خیر که او فعلا نمی‌توانست در این‌باره صحبتی کند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: