تماشا کنید: سازندگان Forza Horizon 4 درباره قابلیت‌های آنلاین بازی صحبت می‌کنند

توسط محمد کرماجانی در ۱ شهریور ۱۳۹۷ , ۰۹:۴۰

Playground Games که به تازگی توسط مایکروسافت خریداری شده است در طی گیمزکام ۲۰۱۸ اطلاعات بیشتری را از قابلیت‌های آنلاین Forza Horizon 4 به اشتراک گذاشته است. با دنیای بازی همراه باشید.

یکی از حالت‌های جدید Team Adventure نام دارد که در واقع همان Online Adventure mode سابق است. با توجه به صحبت‌های سازندگان این حالت پاداش‌های بیشتری را به همراه دارد و البته المان‌های تیمی بیشتری نیز به آن اضافه شده است. تیم شما نیاز دارد تا عملکرد قابل قبولی را ارائه دهد و با جمع کردن امتیاز تیم مقابل را شکست دهد. بازیکنان همچنین می‌توانند پیام‌های کوتاه و سریعی به هم‌تیمی‌های خود بفرستند اگر از طریق صدا باهم در ارتباط نیستند.

این بازی می‌تواند بطور کامل به شکل آنلاین بازی شود ولی به راحتی می‌توان به حالت آفلاین سوییچ کرد. حالت Survivor جدیدی نیز اضافه شده است که بازیکنان باید از چیزهای آلوده شده دوری کنند، همچنین قادر هستند هم‌تیمی‌ خود را احیا کرده اگر به اندازه کافی به او نزدیک شوند.

مایکروسافت همچنین از دو باندل جدید برای Forza Horizon 4 رونمایی کرد. اولی باندل Xbox One S به همراه Forza Horizon 4، یک ترابایت حافظه، دو هفته اشتراک اکس‌باکس لایو و یک ماه Game Pass خواهد بود. باندل دیگر نیز یک عدد Xbox One X به همراه تمام نکات باندل قبلی به علاوه Forza Motorsport 7 است. هردو این باندل‌ها در روز عرضه بازی در دسترس هستند.

عنوان Forza Horizon 4 در تاریخ ۱۰ مهر برای PC و Xbox One عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: