تریلر Cyberpunk 2077 تصاویر هنری جدید بازی Cyberpunk 2077

تصاویر هنری جدید بازی Cyberpunk 2077 اینترنت را فراگرفته است

توسط تمنا افلاکی در ۱ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۵:۳۹

تصاویر هنری جدید بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده است و این تصاویر به ما یادآوری می‌کنند که دنیای این بازی چقدر می‌تواند عمیق باشد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

اگر بخواهیم صادق باشیم باید بگوییم که صحبت در مورد بازی Cyberpunk 2077 تمامی ندارد و هر چیزی در مورد این بازی شبیه به بنزینی است که روی آتش ریخته می‌شود. به همین خاطر بسیار مهم است تا به تصاویر هنری که جدیدا از این بازی منتشر شده است نگاهی بیاندازیم هر چند که ممکن است هیچ تاثیری روی بازی نداشته باشند.

این تصاویر در صفحه توئیتر این بازی منتشر شده‌اند.

هر تصویر توانایی Cyberpunk 2077 در ترکیب کردن دنیایی از علم و تخیل را نشان می‌دهد که با استفاده از شبیه‌سازی بشریت این آینده را ممکن می‌سازد. اگرچه ما شاهد صحنه‌های مشابهی در تریلر Cyberpunk 2077 بودیم، این تصاویر هنری اصلی تفاوت‌های ناچیزی دارند.

اولین تصویر مردی را نشان می‌دهد که به یک دستگاه شبیه‌سازی واقعیت مجازی با استایل ماتریکس متصل شده است. با اینکه این تصویر با جریان ((عکس‌هایی از آینده)) متعادل است، جزئیات این تصویر شامل قوطی‌های نوشابه له شده و اکشن فیگوری از Gundam که روی مانیتور EKG قرار داده شده است به مردی که روی تخت است یک داستان پس زمینه می‌دهد . وی در حال کنترل کردن ترور یک نفر از شرکت Arasaka است.

در تصویر بعدی، تاکسی را نشان می‌دهد، اتفاقاتی که در صندلی عقب می‌افتد اصلا برای راننده اهمیتی ندارد، راننده ای که با تزئینات سیک، ماشن خود را آراسته است. ترکی که روی شیشه‌ی بین راننده و مسافران وجود دارد نشان می‌دهد که قبلا برای این راننده اتفاقاتی افتاده است.

در این عکس یکی از جالب توجه ترین صحنه‌های تریلر Cyberpunk 2077 نشان داده شده است: یک انسان مصنوعی در حال درست کردن وسایل آرایشی برای خودش است. احتمالا در ۲۰۷۷ آموزش‌های آرایشی هنوز مد هستند. به نظر می‌رسد که دختر درون تصویر خودش را برای یک مهمانی آماده می‌کند که البته با وجود تپانچه‌ی روی میزش همه چیز کامل می‌شود.

و در آخر، صحنه‌ای که در تریلر Cyberpunk 2077 نشان داده نشد.یک مزدور که همراه با بهترین دوستش یعنی توله سگش است.

هیچ تاریخ انتشاری برای بازی Cyberpunk 2077 مشخص نشده است .

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید