Crash Bandicoot جدول فروش UK بازی Crash Bandicoot

بازی Crash Bandicoot برای هشت هفته متوالی در صدر جدول فروش قرار گرفت

توسط تمنا افلاکی در ۱ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۹:۴۶

بازی Crash Bandicoot رکورد سال پیش خود در جدول فروش UK را شکست و این هفته نیز در صدر این جدول قرار دارد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

Bandicoot دوباره گل کرد. برای سی و سومین هفته از سال، بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy دوباره در جدول فروش UK در بالاترین مکان قرار گرفت و برای هشتمین هفته متوالی در صدر جدول باقی مانده است و این افتخار را از آن خود کرده است.

همانطور که قبلا گفته شد، اگر Crash Bandicoot این امتحان را با موفقیت بگذراند پس می‌تواند رکورد جدول فروش UK را بعد از فروش انحصاری برای پلی‌استیشن۴ که سال گذشته داشت، بشکند. ظاهرا اکس‌باکس وان و سوییچ – همراه با فروش ضعیف تر در تابستان ۲۰۱۸- به Crash Bandicoot کمک کردند تا در صدر جدول امسال قرار گیرد. باید تا هفته دیگر منتظر بمانیم و ببینیم آیا تا زمان انتشار Marvel’s Spider-Man این جایگاه متلق به Crash Bandicoot باقی خواهد ماند یا خیر.

در مورد یک جایگاه دیگر در این جدول فروش باید به World of Warcraft اشاره کرد که به لطف Battle for Azeroth که به تازگی منتشر شد، World of Warcraft در جایگاه سوم این جدول قرار گرفت. با اینکه از زمان عرضه این بازی تقریبا ۱۵ سال می‌گذرد، این خبر نشان می‌دهد که هنوز هم طرفداران WoW حضور دارند.

در مورد عناوین دیگر می‌توان به Grand Theft Auto V اشاره کرد که این هفته یک جایگاه بالا آمده و به جایگاه دوم رسیده است در حالی که LEGO The Incredibles بالاخره از جایگاه دوم پایین آمده و به جایگاه پنجم رسید.

۴۰ بازی برتر هفته گذشته و این هفته را می‌توانید مشاهده کنید:

۱

۲

۳

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: