Gamescom 2018 | تماشا کنید: باندل سه‌گانه سری Dark Souls در ماه مهر منتشر می‌شود

توسط افراسیاب در ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۹:۰۸

برای نخستین بار هر سه عنوان از سری Dark Souls برای یک نسل عرضه شده‌اند، بنابراین جای تعجب ندارد که کالکشن آن شامل هر سه بازی منتشر شود. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

امروز در جریان گیمزکام ۲۰۱۸ باندای نامکو یک کالکشن که شامل سه‌گانه سری Dark Souls است را معرفی کرد. بنابراین هر سه عنوان Dark Souls Remastered، Dark Souls 2: Scholar of the First Sin و Dark Souls 3: The Fire Fades Edition در این نسخه حضور دارند.

الکشن سری Dark Souls دارای یک کتاب انحصاری نیز است، و همانطور که در ویدیو مشاهده می‌کنید علاوه بر بازی‌های اصلی دارای تمام بسته‌های گسترش دهنده که تا کنون به آنها اضافه شده اند نیز می‌شود.

قیمت این کالکشن ۸۰ دلار است که در ۲۷ مهر ۱۳۹۷ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر می‌شود. لازم به ذکر است نسخه فیزیکی آن به تعداد محدود عرضه می‌شود و از هم‌اکنون در خرده‌فروشی‌ها قابل پیش‌خرید هستند.

Dark souls 3 تنها عنوان از سری است که به صورت کامل برای نسل حاضر توسعه یافته است در صورتی که نسخه اول و دوم سری با یک بازسازی Remaster برای نسل حاضر کنسول‌ها منتشر شدند.

سه‌گانه سری Dark Souls 3 در ۲۷ مهر ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد، همچنین  Dark Souls Remastered در همان روز برای نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود.

در انتها می‌توانید تریلر این سه‌گانه را مشاهده نمایید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید