Gamescom 2018 | در سال ۲۰۱۹، منتظر Assassin’s Creed جدید نباشید

توسط تارخ ترهنده در ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۹:۳۹

رییس یوبی‌سافت، Yves Guillemot، در Gamescom 2018 از برنامه‌هایشان برای سری Assassin’s Creed در سال ۲۰۱۹ صحبت کرد و این‌طور که به‌نظر می‌رسد، سال آینده میلادی خبری از AC جدید نیست؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

طبق گفته‌های Guillemot، انتشار Assassin’s Creed Odyssey در سال جاری میلادی به این دلیل ممکن شد، چون ساخت آن هم‌زمان با ساخت Origins در جریان بود و آنها جز پشتیبانی از Odyssey با محتواهای اضافی در سال ۲۰۱۹، برنامه‌ی دیگری برای سری AC ندارند.

چون ما دو تیم جداگانه داشتیم که روی هر دو عنوان به‌صورت هم‌زمان کار می‌کردند، دو سال پشت سر هم، دو بازی کامل از این سری برای ارایه داشته‌ایم؛ اما سال آینده نمی‌توانید منتظر یک AC کامل دیگر باشید.

در این باره که آیا نسخه اسپین‌آف (Spin-off) خاصی در کار است با توجه به این به نسخه‌ی کامل از بازی اشاره کردند، ایشان در این مورد هم گفتند که این‌طور نیست و برنامه‌ی خاصی مد نظر ندارند:

محتوای بسیار زیادی در انتظار AC Odyssey است. تیم ما می‌خواهد موقعیت‌های بسیاری برای بازی کردن ارایه کند و زمانی که شما وارد این بازی می‌شوید، در واقع تا چند سال آینده محتوای جدید برای بازی کردن خواهید داشت.

ایشان درباره‌ی متوقف کردن انتشار سالانه بازی برای احیای سری نیز گفتند که این توقف کاملا مفید واقع شده:

زمانی که توقف انتشار سالانه به تیم ما داد، باعث شد آنها چیزهایی که واقعا می‌خواهند را ارایه کنند. طرفداران بازی نیز به این وقفه واکنش بسیار خوبی نشان دادند و زمانی که می‌بینم ما داریم چه چیزهایی را با Odyssey برای ارایه آماده می‌کنیم، می‌دانم که طرفداران شگفت‌زده خواهند شد.

AC Odyssey، در ۱۳ مهر ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸) برای رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود.برای تماشای تریلرهای سینماتیک بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “Gamescom 2018 | در سال ۲۰۱۹، منتظر Assassin’s Creed جدید نباشید”

  1. Aravan گفت:

    خوب شد. به نظرم تا سه سال دیگه اساسینی منتشر نشه بهتره. این فرنچایز به یه استراحت طولانی نیازمنده. روی پرنس آف پرشیا کار کنید. :17:
    اسپم: دیبازی چقدر عوض شده! تنها چیزی که دست نخورده همون ایموجی ها هستن!

    ۰ ۰