حالت New Game Plus بازی God of War هم‌اکنون از طریق یک به‌روز رسانی در دسترس است

توسط افراسیاب در ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۷:۴۵

سرانجام به‌روز رسانی مورد انتظار عنوان انحصاری و تحسین‌شده پلی‌استیشن ۴، بازی God of War منتشر شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

بزرگ‌ترین ویژگی این به‌روز رسانی اضافه شدن حالت New Game Plus است، اما در کنار آن ویژگی‌های جدیدی نیز به بازی اضافه می‌کند که حتی برای کسانی که برای نخستین بار بازی را ادامه می‌دهند جذاب باشد. این به‌روز رسانی هم‌اکنون در PSN موجود است.

در حالت New Game Plus می‌توان بازی را از ابتدا دوباره بازی کرد بدون آنکه هیچ‌یک از آیتم‌هایی را که باز کرده اید یا صلاح‌ها و قابلیت‌هایی را که تقویت نموده اید، از دست بدهید و مجبور شوید دوباره آن‌ها را به‌دست آورید. همچنین زمانی که قصد دارید با New Game Plus بازی God of War را از ابتدا شروع به بازی کنید، می‌توانید درجه سختی جدید و متفاوتی را نسبت به نخستین بار انتخاب کنید.

در حالت New Game Plus یکسری امکانات و محتواها برای ابزار و صلاح‌های هر دو شخیت کراتوس و آترئوس اضافه می‌شوند که چنتا از آنها را در تصاویر انتهای متن می‌توانید مشاهده نمایید.

با شروع حالت New Game Plus یک سپر جدید دریافت خواهید کرد و زمانی که آن را به انتها برسانید در کنار یک سپر دیگر درجه سختی جدیدی به نام God of War+ باز خواهد شد.

از دیگر چیزهایی که در این به‌روز رسانی وجود دارد که ربطی به حالت پلاس ندارند قابلیت رد کردن کات‌سین‌های سینمایی، تعویض صلاح‌ها راحت‌تر از گذشته، بهبود برخی از باگ‌ها، ویژگی‌های جدید کراتوس در مبارزات و بهبود کیفیت زندگی اشاره نمود.

هم‌اکنون بازی God of War برای پلی‌استیشن ۴ قابل دسترس است. در انتها می‌توانید تصاویری از ویژگی‌های این به‌روز رسانی را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: