Gamescom 2018 | تماشا کنید: تریلر بازی Twin Mirror همراه با اطلاعات جدید از بازی

توسط افراسیاب در ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۸:۱۴

Dontnod و باندای نامکو اطلاعات بیشتری از گیم‌پلی بازی Twin Mirror منتشر کردند. همچنین تایید شد که بازی در سال ۲۰۱۹ به‌صورت اپیزودیک منتشر می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

گیمزکام ۲۰۱۸ رویدادی پر محتوا برای Dontnod محسوب می‌شود، چرا که سرانجام از عنوان مورد انتظار Life is Strange 2 رونمایی شد؛ و حالا نوبت بازی Twin Mirror است تا جدیدترین تریلر آن را مشاهده کنیم، و اطلاعات بیشتری از گیم‌پلی و نحوه عملکرد مغز و ذهنیات شخصیت سم به دست آوریم.

همچنین مشخص شد که بازی Twin mirror در سال ۲۰۱۹ به‌ صورت اپیزودیک منتشر می‌شود، فرمتی که Dontnod با آن شناخته می‌شود.

اولین قسمت از سه قسمت بازی Twin Mirror با عنوان Lost on Arrival در اوایل سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود، سپس دو قسمت دیگر در طول سال سال منتشر خواهند شد.

در جریان بازی Twin Mirror کاربران باید پس از جمع‌آوری اطلاعات و سرنخ‌ها در دنیای واقعیت، به دنیای ذهنی  سم وارد شوند و در آنجا با بررسی و کنار هم قرار دادن مدارک به حقیقت دست یابند. اگر بازینان بتوانند به میزان کافی اطلاعات را جمع‌آوری نمایند به سم برای به یاد آوردن خاطراتش کمک کرده و موجب رشد و بهبود قابلیت‌های او می‌شوند.

تهیه‌کننده ارشد بازی آقای فابریس کامبونت در یک متن می‌نویسد:

بسیار هیجان‌زده هستیم تا در رویداد گیمزکام گیم‌پلی بازی Twin Mirror را به نمایش بگذاریم. من مطمئن هستم این یک حرکت مثبت در سبک داستان‌سرایی منحصربه‌فرد ما است، و ما می‌خواهیم به رشد خود برای فاصله گیم‌پلی و داستان را نزدیک‌تر از همیشه کنیم. بیش از این نمی‌توانیم صبر کنیم تا طرفدارانمان به تجربه بازی بنشینند.

اولین قسمت از بازی Twin Mirror با نام Lost on Arrival در اوایل سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در انتها می‌توانید تریلر بازی را مشاهده نمایید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: