مدوسا هیولاهای یونان بازی Assassin’s Creed Odyssey

Gamescom 2018 | تماشا کنید: حضور مدوسا در گیم‌پلی جدید Assassin’s Creed Odyssey

توسط تمنا افلاکی در ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ , ۲۰:۲۸

مدوسا یکی از معروف ترین هیولاهای یونان در جدیدترین دموی بازی Assassin’s Creed Odyssey ظاهر شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

از زمانی که بازی Assassin’s Creed Odyssey معرفی شد، یکی از چیزهایی که برایمان جالب بود، این است که شرکت «یوبی‌سافت» تصمیم دارد چطور از اساطیر، خدایان و هیولاهای یونان استفاده خواهد کرد و از عهده‌ی آنان برمی‌آید.

این سوال مدتی قبل در رویداد pre-Gamescom که توسط شرکت «یوبی‌سافت» میزبانی شد، تقریبا پاسخ داده شد. در این دمو بازیکن می‎‌توانست مدوسا را شکار کند. برای انجام این ماموریت بازیکن باید از مکان‎های مختلفی می‌گذشت تا بالاخره در جزیره‌ی Lesbos این هیولای مار به سر را به دام بیاندازد.

اگر می‌خواهید مبارزه با مدوسا را بدون اینکه اتفاقات قبل و رسیدن به این هیولا را تماشا کنید، می‌توانید مستقیما به سراغ دقیقه ۳۴:۰۰ در این ویدیو بروید. به گفته‌ی Logan Moore که این دمو را امتحان کرده است این مبارزه کاملا مشکل نبوده بلکه بعد از مدتی یکی از جالب‌ترین مبارزات با boss در Assassin’s Creed برای وی بوده است و اگر در طول بازی این چنین مبارزاتی وجود داشته باشد پس Assassin’s Creed Odyssey برای اینکه فوق‌العاده بودن شانسی دارد.

در انتهای این خبر می‌توانید این ویدیو ۴۰ دقیقه‌ای را مشاهده کنید.این بازی در ۱۳ مهرماه ( ۵ اکتبر ) برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: