0 نظر

Gamescom 2018 | تماشا کنید: حضور مدوسا در گیم‌پلی جدید Assassin’s Creed Odyssey

توسط در3 ماه پیش
 

مدوسا یکی از معروف ترین هیولاهای یونان در جدیدترین دموی بازی Assassin’s Creed Odyssey ظاهر شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

از زمانی که بازی Assassin’s Creed Odyssey معرفی شد، یکی از چیزهایی که برایمان جالب بود، این است که شرکت «یوبی‌سافت» تصمیم دارد چطور از اساطیر، خدایان و هیولاهای یونان استفاده خواهد کرد و از عهده‌ی آنان برمی‌آید.

این سوال مدتی قبل در رویداد pre-Gamescom که توسط شرکت «یوبی‌سافت» میزبانی شد، تقریبا پاسخ داده شد. در این دمو بازیکن می‎‌توانست مدوسا را شکار کند. برای انجام این ماموریت بازیکن باید از مکان‎های مختلفی می‌گذشت تا بالاخره در جزیره‌ی Lesbos این هیولای مار به سر را به دام بیاندازد.

اگر می‌خواهید مبارزه با مدوسا را بدون اینکه اتفاقات قبل و رسیدن به این هیولا را تماشا کنید، می‌توانید مستقیما به سراغ دقیقه ۳۴:۰۰ در این ویدیو بروید. به گفته‌ی Logan Moore که این دمو را امتحان کرده است این مبارزه کاملا مشکل نبوده بلکه بعد از مدتی یکی از جالب‌ترین مبارزات با boss در Assassin’s Creed برای وی بوده است و اگر در طول بازی این چنین مبارزاتی وجود داشته باشد پس Assassin’s Creed Odyssey برای اینکه فوق‌العاده بودن شانسی دارد.

در انتهای این خبر می‌توانید این ویدیو ۴۰ دقیقه‌ای را مشاهده کنید.این بازی در ۱۳ مهرماه ( ۵ اکتبر ) برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

مطلب مشابه ◄  بازی Divinity Original Sin 2 برای کنسول‌ها نیز عرضه شد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر