Spider-Man J. Jonah Jameson Marvel’s Spider-Man

تماشاکنید: جدیدترین تریلر Marvel’s Spider-Man منتشر شد

توسط تمنا افلاکی در ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ , ۲۱:۵۰

Insomniac و سونی با تریلر جدیدی از بازی در پیش روی خود Marvel’s Spider-Man که چند هفته تا عرضه‌اش باقی مانده، برگشته‌اند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.این بار تریلر جدید منتشر شده فقط در مورد نبرد است، یکی از مهمترین عناصر بازی Spider-Man . اگر تا به حال موفق نشدید که ببینید چگونه Spider-Man آدم‌های بد داستان را ناکار می‌کند پس این ویدیو برای شماست. علاوه بر استفاده از مشت، این ویدیو ابزارهای متنوع و روش‌های مختلفی برای پرتاب تار را نشان می‌دهد که هنگام بازی در اختیار شما قرار دارد. نکته قابل توجه لباس قرمز رنگ و مخمل Spider-Man است. اگر تا به حال این موضوع ذکر نشده بود پس می‌توان گفت که این لباس نیز در دسترس خواهد بود.

شبیه به تریلرهای منتشر شده‌ی قبلی این ویدیو نیز با صداگذاری J. Jonah Jameson انجام شده است که وی همچنان در مورد تهدآمیز و خطرناک بودن Spider-Man برای شهر نیویورک بحث می‌کند.

به نظر می‌رسد انتشار ویدیوهای این چنینی با استایل «فقط حقیقت محض» و با صدای J. Jonah Jameson تا زمانی که به روز  عرضه‌ی بازی نزدیک می‌شویم ادامه پیدا خواهد کرد و این ویدیوها روی جنبه‌های متفاوتی تمرکز خواهند کرد.

این بازی به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن۴ در تاریخ ۱۶ شهریور ( ۷ سپتامبر ) عرضه خواهد شد. تریلر منتشر شده از Marvel’s Spider-Man را می‌توانید مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: