Genestealers Warhammer 40K Space Marine بازی Space Hulk: Tactics

تماشا کنید: تریلر جدیدی از بازی Space Hulk: Tactics منتشر شد

توسط تمنا افلاکی در ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۸:۰۰

بازی Space Hulk: Tactics در ۱۷ مهرماه (۹ اکتبر) عرضه خواهد شد که به این مناسبت یک گیم‌پلی جدید از بازی منتشر شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.استودیو Cyanide و Focus Home Interactive اعلام کردند بازی Space Hulk: Tactics که بر اساس بازی تخته‌ای Warhammer 40K است ۱۷ مهرماه (۹ اکتبر ) برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

در یک طرف ماجرا نابودکنندگان Space Marine برای بشریت می‌جنگند که زره‌های سنگین‌شان و داشتن قدرت شلیک بسیار زیاد اساسا آنها را به تانک‌های متحرک تبدیل می‌کند.

دشمنان آنها Genestealers نام دارند که ساکنان خطرناک space hulks هستند.این کشتی‌های شناور از ادغام فضاپیماهای نابود شده ساخته شده‌اند. Genestealers در تک‌تک لوله و مجراها پنهان شده‌اند و آماده‌اند تا با چنگالهای درخشان خود به هر چیزی که به آنها نزدیک می‌شود حمله کنند و از آن دسته موجوداتی هستند که دلتان نمی‌خواهد هنگام رد شدن از یک راهرو تاریک با آنها مواجه شوید.

بازی Space Hulk: Tactics بر اساس سیستم کارت بازی است که از دنیای Warhammer 40K الهام گرفته اما طرح خاص خودش را برای بازی پیشنهاد می‌دهد. یک سیستم کامل شخصی‌سازی در طول ۴ فصل Space Marine و ۴ ناوگان کندویی Genestealers وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد نیروهای خود را طراحی کنید. هم‌چنین شامل یک ادیت ماموریت نیز می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید نقشه‌های خود را بسازید، بازی کنید و به اشتراک بگذارید.

اگر قصد پیش خرید این بازی را داشته باشید از یک تخفیف ۱۰ درصدی، امتیازات ویژه، دسترسی به بتا و رنگ خاص مربوط به هر مرحله بهره‌مند خواهید شد.

تریلر Gamescom با نام «طرف خود را انتخاب کنید» برای بازی بازی Space Hulk: Tactics را می‌توانید از طریق این لینک مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: