بازی Spider-Man «جیمز استیونسون» مدیر شرکت Insomniac James Stevenson

James Stevenson از پیش‌فروش قوی بازی Spider-Man ابراز خرسندی کرد

توسط تمنا افلاکی در ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۶:۱۰

مدیر شرکت Insomniac «جیمز استیونسون» James Stevenson طی یک مصاحبه بیان کرد که استودیو از عملکرد قوی پیش‌فروش‌ بازی Spider-Man حیرت‌زده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بازی Spider-Man یک بازی باکیفیت و انحصاری پلی‌استیشن ۴ که شامل قهرمان‌های مورد علاقه‌ی همه است، ۱۶ شهریور ماه (۷ سپتامبر) عرضه خواهد شد؛ حتی یک تریلر به مناسبت آغاز عرضه نیز منتشر شد در حالی تا زمان عرضه بازی چند هفته‌ای باقی مانده است.

مدیر شرکت Insomniac یعنی «جیمز استیونسون» James Stevenson در یک مصاحبه گفت استودیو از عملکرد قوی پیش‌فروش‌ها حیرت‌زده است.

واقعا باعث خرسندی‌ است که مردم از همین حالا به ما ایمان دارند و پول‌شان را در اختیار ما می‌گذارند.

James Stevenson در مورد تریلر‌های منتشر شده از سوی بعضی از توسعه‌دهندگان که اوضاع را تکان داد گفت که رویدادهای درون بازی ممکن است کمی متفاوت با این تریلرها اتفاق بیافتند، که این خبری خوب برای کسانی‌ست که نگران اسپویل شدن داستان بوده‌اند.

من فکر می‌کنم که مسئولیت بزرگی بر دوش طرفداران است، همان‌طور که مسئولیت بزرگی بر عهده‌ی ماست تا چیز زیادی را افشا نکنیم؛ آنها نیز باید محتاط عمل کنند. مردم در مورد اسپویل‌ها بحث می‌کنند و این قضیه که این بحث‌ها لازم است چیز نسبتا جدیدی است. ما تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا همه را شگفت‌زده کنیم و به روش خودمان همه چیز را تکان دهیم.

بازی Spider-Man یک بازی در سبک جهان-باز است که در نوع خود بهترین است و به این معناست که فقط یک داستان‌سرایی نیست. شرکت Insomniac انواع مختلفی از فعالیت‌های جانبی را در بازی قرار داده است و James Stevenson تاکید کرد که حتی این فعالیت‌های جانبی نیز به داستان بازی گره خورده‌اند؛ شبیه بقیه محصولات عادیِ مارول.

ما می‌خواستیم تراکم و پرجمعیت بودن احساس شود، می‌خواستیم که شهر نیز مثل مردمی که در خیابان‌ها هستند، حس شود. چیز دیگری که به دنبالش بودیم، این بود که فعالیت‌ها به هم گره بخورند: فعالیت‌ها نباید یک چالش مستقیم باشند، همیشه برای کاری که انجام می‌دهید داستانی جود دارد.

بازی Spider-Man در ۱۶ شهریور ماه به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود. در خبرهای دیگر، نقش‌های منفی بازی نیز مشخص شدند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید