0 نظر

طبق پیش‌بینی تحلیلگر ژاپنی ۲۵ میلیون واحد سوئیچ در سال مالی به فروش می‌رود

توسط در3 ماه پیش
 

نینتندو توقع دارد ۲۰ میلیون واحد سوئیچ در سال مالی آینده بفروشد، اما بنابر تحلیلگر تیم تحقیقاتی Ace واقع در اوساکا ژاپن با انتشار بازی‌های انحصاری Super Smash Bros. Ultimate و Pokémon: Let’s Go, Pikachu!/Let’s Go, Eevee! در کنار «زلدا» و «ماریو» فروش سوئیچ از توقعات نینتندو پیشی می‌گیرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

«هیدکی یاسودا» Hideki Yasuda تحلیلگر شناخته‌شده ژاپنی، اخیرا پیش‌بینی‌های خود را از فروش محصولات نینتندو منتشر کرده است که آمار جالبی را به نمایش می‌گذارد.

او توقع دارد نینتندو با فروش ۳۳۰ بیلیون ین از محصولات خود در تابستان، سهام فروش این شرکت در طول سال به ۱.۳۶ بیلیون ین برسد. این رقم به‌ طور قابل ملاحظه‌ای از توقعات شرکت نینتندو فراتر است، زیرا نینتندو برای دست‌یابی به این میزان نیاز به فروش ۲۵ میلیون واحد سوئیچ و ۱۴۰ میلیون واحد نرم‌افزار دارد.

اگر پیش‌بینی یاسودا درست باشد میزان سوئیچ فروخته شده از زمان عرضه تا پایان سال مالی جاری مصادف با ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ به ۴۲.۷۹ میلیون واحد می‌رسد و اگر مطابق برنامه‌ریزی نینتندو پیش برود این میزان به ۳۷.۷۹ میلیون می‌رسد.

مطلب مشابه ◄  تصاویری از بازی Shadow of the Tomb Raider لو رفته است که «لارا» را در ماجراجویی‌های دوران کودکی نشان می‌دهد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر