بازی Realm Royale حدود ۹۵ درصد از کاربرانش را از دست داده است

توسط افراسیاب در ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۵:۰۰

بازی Realm Royale که یک عنوان شوتر بتل‌رویال از استودیو Hi-Rez توسعه‌دهنده بازی‌های Paladins و Smite است، به‌ نظر می‌رسد به طور قابل توجهی کاربران خود را در دو ماهی که از تاریخ عرضه آن می‌گذرد، از دست داده است. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Realm Royale در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ در استیم عرضه شد. از زمان عرضه بازی محبوبی محسوب نمی‌شد، زیرا با ۵۰۰۰ کاربر همزمان کار خود را در استیم آغاز کرد.

پس از یک هفته تعداد کاربران همزمان آن به رشد بسیار چشمگیر ۱۰۰۰۰۰ رسید، که طبق نظر تحلیلگر سایت Githyp دلیل این رشد به اشتراک گذاشتن ویدیوهای استریمرهای محبوب از جمله Ninja و Shroud در Twitch بود.

اما متاسفانه این رشد ادامه پیدا نکرد و از آن زمان کاربران همزان استیم بازی، به طور پیوسته کاهش می‌یابد. در ۲۴ ساعت گذشته تعداد کاربران این بازی به ۵,۱۹۴ رسیده است که در مقایسه با ماه جون مصادف خرداد شمسی که دارای ۱۰۵,۱۶۷ کاربر بود، دچار افت کاربر ۹۵ درصدی شده است.

بازی Realm Royale اولین عنوانی نیست که دچار این مشکل می‌شود، بازی‌های جدید بسیار اندکی توانسته اند به مدت طولانی دوام بیاورند و اکثر آنها رقابت را به بازی‌های قدیمی که به مدت طولانی جزو ۱۰ برتر استیم بوده‌اند، می‌بازند، و عمر آنها تنها چند ماه است. تنها بازیهای اندکی مانند Rainbow Six Siege, GTA 5 و Warframe توانسته اند پس از چندین سال به حیات خود در استیم ادامه دهند و محبوب باقی بمانند.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “بازی Realm Royale حدود ۹۵ درصد از کاربرانش را از دست داده است”

  1. S~MaN گفت:

    بازی برای سیستم های ضعیف رو به بالا فوق العاده هست حداقل از بازی های مسخره ای مثل فورت نایت که هر روز و هفته اپدیت های ۲ گیگی میده بهتر هست

    من که راضیم :10:

    ۱۸ ۲