راهنمای بازی |‌ چگونه کانفیدانت‌ها را در Persona 5 به حداکثر برسانیم؟

توسط علی فتح‌آبادی در ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۹:۵۰

۵ کار کمکی افزایش‌دهنده سطح هر کانفیدانت

توضیحات بالا، ویژگی‌های کلی هر کانفیدانت و مزیت‌هایی است که سطح‌های گوناگون هرکدام شامل حال شخصیت‌اصلی می‌کند. در تاریخ ۸/۶ نیز Meiji Shrine برای شما باز می‌شود و می‌توانید با رفتن به آنجا و پرداخت ۵۰۰ و یا ۱۰۰۰ ین برای یکی از دوستانتان دعایی بخوانید و اندکی رابطه‌تان را عمیق‌تر بکنید. هر سطح کانفیدانت، نیاز به امتیاز مشخصی دارد و با رسیدن به آن امتیاز خاص کانفیدانت مذکور اجازه افزایش سطح به شما می‌دهد. چند راه برای این افزایش امتیاز وجود دارد؛ فرض کنید شما در سطح چهار کانفیدانت یوسکه قرار دارید، پیش وی می‌روید و ازش درخواست می‌کنید که با یکدیگر وقت بگذرانید. بازی به شما می‌گوید که رابطه شما درحال حاضر عمیق‌تر نمی‌شود، یعنی این‌که شما امتیاز کافی را برای عمیق‌تر کردن آن را هنوز به‌دست نیاورده‌اید. حواستان هم باشد که این امتیاز را با فاکتور‌های اجتماعی اشتباه نگیرید. شما با یوسکه بیرون می‌روید و بازی به شما می‌گوید که رابطه‌تان به‌زودی عمیق‌تر خواهد شد، یعنی اینکه در نوبت بعدی که با یوسکه بیرون بروید می‌توانید وارد سطح پنج کانفیدانتش شوید. برای این‌که این کار سریع‌تر رخ بدهد و تعداد روزهای کمتری را نیز به هدر بدهید، چند راه کلی وجود دارد.

  • اولین کار، همراه داشتن پرسونایی با آرکانایی مشابه آرکانای کانفیدانتیست که قصد دارید با وی وقت بگذرانید. آرکانای یوسکه امپراطور است، در نتیجه شما می‌توانید یکی از چندین پرسونایی که این آرکانا را دارند را از اتاق مخملی بخرید و همراه خود داشته‌ باشید، این کار، امتیاز تجربه بیشتری موقع وقت‌گذراندن با هر فرد شامل حال شما می‌کند.
  • کار دوم، دادن جواب درست به سوال‌هایی است که کانفیدانت‌ها طی وقت‌گذرانی از شما می‌پرسند. بسیاری از سه جوابی که در اکثر مواقع پیش‌روی شما قرار می‌گیرد همگی درست هستند و سنخیتی با یکدیگر ندارند، ولی همیشه یک جواب بیشتر به مذاق هر فرد می‌نشیند و امتیاز تجربه‌ای نصیب شما می‌کند. با انتخاب گزینه درست راه خود را برای افزایش سطح هر کانفیدانت بسیار هموار می‌کنید.
  • کار سوم، همراه داشتن هدیه‌ای موقع بیرون رفتن با کانفیدانت‌های مونث است. هر شخصیت مونث بازی از هدیه‌هایی خاصی خوشش می‌آید و شما با رفتن به مغازه‌های گوناگون سطح بازی و خرید هدیه‌های گوناگون و دادن‌شان به آنها، درصورت جلب توجهشان می‌توانید امتیاز کسب کنید.
  • کار چهارم، دعا کردن در معبد است که پیش‌تر ذکر کردم. با پرداخت مبلغ مورد نیاز و انتخاب دوستی که قصد دارید سطح رابطه‌تان با وی افزایش پیدا کند امتیاز تجربه به‌دست می‌آوردید.
  • کار پنجم، دعوت آنها به مکان‌هایی است که باب دلشان بوده و به این ترتیب می‌توانید بیشتر توجه‌شان را به خود جلب کنید.

معبد میجی و شخصیت‌اصلی به همراه آن و تائه

Persona 5 همانند نسخه‌های دیگر مجموعه‌اش از داستان و گیم‌پلی بسیار مفصل برخوردار است که شاید چه بسا صد ساعت محتوایش نیز ارضایتان نکند و مستقیم شما را راهی New Game Plus بکند. سوشال لینک‌ها یا کانفیدانت‌ها از نسخه سوم بدل به یکی از ستون‌های اصلی جذابیت و ماندگاری این مجموعه شدند و در این راهنما سعی من بر این بود که به شما در هرچه بهتر و هوشمندانه‌تر استفاده‌کردن از وقت روزانه‌تان، چگونگی افزایش سطح رابطه‌تان و همین‌طور کانفیدانت‌های متعدد بازی و ویژگی‌های هرکدام توضیحاتی بدهم تا بتوانید در نوبت اول بازی‌ کردنتان بیشترین تعدادی را که می‌توانید حداکثر بکنید و سر از داستان و شخصیت‌های زیبا و جذاب‌شان در بیاورید. در طول داستان با مشکلات و پستی و بلندی‌های آن‌ها همراه بشوید و همراه‌شان رشد کنید و مثل دوستی واقعی در آغوش‌شان بگیرید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید