اگر تعداد کافی از مردم بازی Bard’s Tale IV: Barrow’s Deep را در لیست علاقه‌مندی‌های استیم قرار دهند، تخفیف می‌خورد

توسط افراسیاب در ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۶:۵۸

در واقع در اکثر مواقع زمانی که ما می‌خواهیم یک بازی تخفیف بخورد کاری از دستمان بر نمی‌آید، اما در مورد بازی Bard’s Tale IV: Barrow’s Deep داستان فرق می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

استودیو InXile توسعه‌دهنده بازی Bard’s Tale IV: Barrow’s Deep تایید کرد اگر کاربران به میزان کافی بازی‌مان را در لیست علاقه‌مندی‌های شبکه Steam یا GOG قرار دهند، قیمت بازی کاهش می‌یابد.

این حرکت کمپانی را می‌توان یک ابتکار‌عمل جدید و خلاقانه دانست. که طبق نظر توسعه‌دهندگان این حرکت می‌تواند موجب رشد رابطه توسعه‌دهندگان مستقل با طرفداران شود.

طبق ادعای InXile مطابق تصویر، به هر میزان آمار لیست علاقه‌مندی‌ها افزایش یابد، تخفیف آن نیز بیشتر خواهد بود. همچنین استودیو علاوه بر تخفیف قول امتیازات و ویژگی‌های بیشتر را نیز داده است و آن را مشابه کمپین Kickstarter می‌داند، با این تفاوت که نیاز به پرداخت هزینه نمی‌باشد بلکه تنها باید یک دکمه را فشار دهید.

اگر تعداد کاربران علاقه‌مند به ۱۰۰,۰۰۰ برسد، توسعه‌دهندگان مشعل Darkest Dungeon را به بازی اضافه می‌کنند. اگر این لیست به ۳۰۰,۰۰۰ برسد، قیمت بازی از ۳۹.۹۵ دلار تا ۳۴.۹۵ دلار کاهش می‌یابد.

اگر آمار به عدد ۵۰۰,۰۰۰ برسد قیمت بازی به ۲۹.۹۵ دلار می‌رسد و بسته الحاقی The Haernhold به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

بازی Bard’s Tale IV: Barrow’s Deep در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی ادامه سه‌گانه اول‌شخص dungeon crawlers  محسوب می‌شود.

در انتها می‌توانی تصاویر بازی Bard’s Tale IV: Barrow’s Deep را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: