بازی Spyro Reignited Trilogy در 22 آبان منتشر خواهد شد

بازی Spyro Reignited Trilogy در ۲۲ آبان منتشر خواهد شد

توسط کسری نیاول در ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ , ۲۰:۱۰

به نظر می‌رسد که نسخه بازسازی شده بازی Spyro the Dragon شرکت Activision کمی بیشتر نیاز به توسعه دارد. بازی Spyro Reignited Trilogy که برنامه‌ریزی شده بود برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور) عرضه شود، به اواسط ماه نوامبر موکول شد. این خبر را توسعه‌دهنده این بازی یعنی شرکت Toys for Bob این هفته اعلام کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

یکی از مدیران این شرکت «پال یان» (Paul Yan) در وبلاگ شرکت Activision اعلام کرد که بازی Spyro Reignited Trilogy به زمان بیشتری نیازد دارد. او در ادامه افزود:

همه در شرکت به خاطر بازسازی بازی Spyro Reignited Trilogy پس از سال‌ها به خود افتخار می‌کنند. ما عمیقاً به ساخت این بازی به شکل درست متعهد هستیم. بنابر این، تصمیم گرفتیم که تاریخ عرضه بازی Spyro Reignited Trilogy را به ۱۳ نوامبر (۲۲ آبان) موکول کنیم.

امیدوارم که همه شما با این اژدها‌ به زودی ملاقات کنید، اما این بازی نیاز بیشتری به عشق و محبت دارد. در ماه نوامبر زمانی که این بازی عرضه شود مطمئنم که همه شما موافق خواهید بود که این تاخیر در عرضه بازی ارزشش را داشت.

شرکت Activision بازی Spyro Reignited Trilogy را در اوایل بهار معرفی کرد. این مجموعه شامل سه نسخه اول Spyro the Dragon ، نسخه دوم Spyro 2: Ripto’s Rage  و نهایتاً نسخه سوم Spyro: Year of the Dragon خواهد بود و همچنین ویژگی‌های جدیدی به خاطر بازسازی شدن آن به این بازی اضافه شده است. این ویژگی‌ها نظیر موسیقی جدید، کنترل بهتر، نورپردازی جدید و ویدئوهای سینماتیک بهتر است.

اوایل ماه جاری شرکت Activision اعلام کرد که تنها نسخه اول بازی Spyro Reignited Trilogy به‌صورت فیزیکی نیز عرضه خواهد شد و بقیه نسخه‌ها تنها به صورت دیجیتال عرضه می‌شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: