بازی Quake Champions ممکن است در آینده برای کنسول‌ها نیز عرضه شود

بازی Quake Champions ممکن است در آینده برای کنسول‌ها نیز عرضه شود

توسط کسری نیاول در ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ , ۲۰:۱۰

در حین برگزاری نمایشگاه QuakeCon، از مدیر انجمن Quake «جاشوا بویل» (Joshua Boyle) این سوال پرسیده شد که آیا ممکن است نسخه کنسول بازی Quake Champions عرضه شود یا خیر؟ که او این‌گونه پاسخ سوال خبرنگاران را داد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

فارق از شرکت‌های id software و Bethesda ما در شرکت ZeniMax تیم خارق‌العاده‌ای داریم که در سرتاسر جهان بر روی کارهای مختلف تخصص دارد.

این تنها یک بازی مسابقه‌ای برای رایانه‌های شخصی نیست. گوشی‌های موبایل، کنسول‌ها و تمامی پلتفرم‌ها به‌طور قطع چیزی نیستند که ممکن نباشد بازی برای آن‌ها عرضه نشود؛ اما ما در حال حاضر برنامه‌ای برای عرضه بازی Quake Champions برای آن‌ها به زودی را نداریم.

«بویل» پس از آن به تمجید از توسعه کنسول‌ها در سال‌های اخیر پرداخت و گفت که چگونه زیرساخت‌های شرکت‌شان که پیش از این به کامپیوتر نزدیک بود برای ساخت و توسعه بازی برای سایر پلتفرم‌ها نزدیک شده است.

به نظر من، کنسول‌ها در سال‌های خیلی دور بسیار محدود بودند. در واقع کنسول سوییچ یک گوشی موبایل قدرتمند است که می‌تواند بازی Doom 2016 را به مدت یک سال و نیم اجرا کند. این دوره زمانی بهترین دوره برای زندگی کردن است. من یک کامپیوتر ۲۰۰۰ دلاری را دو سال پیش خریداری کردم که بازی Doom را اجرا کند و حال از اجرای این بازی روی سوییچ تعجبی نمی‌کنم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: