عرضه بازی Overwatch برای نینتندو سوییچ امکان پذیر است

توسط میلاد شجری در ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۸:۱۰

صحبت‌های جدید یکی از اعضای شرکت بلیزارد از امکان عرضه بازی Overwatch برای نینتندو سوییچ خبر می‌دهد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تایید اینکه بازی Diablo 3 برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد، منجر می‌شود که برای اولین‌بار در طول ۱۵ سال، ما شاهد عرضه محصولی از سوی شرکت بلیزارد برای پلتفرمی از سوی شرکت نینتندو باشیم. حالا که رابطه میان دو شرکت بازسازی شده، بحث‌ها به سوی دیگر بازی‌های شرکت بلیزارد که ممکن است برای کنسول سوییچ منتشر شوند، کشیده می‌شود. بازی تیراندازی و تیم محور Overwatch به عنوان یکی از محتمل‌ترین نامزد‌ها در این بحث‌ها، مطرح است و شرکت بلیزارد فکر می‌کند که از لحاظ تکنولوژی و فناوری، عرضه آن برای کنسول Switch ممکن است.

تهیه کننده ارشد شرکت بلیزارد، پیت استیلول، در حالی که از عرضه بازی Diablo 3 روی نینتندو سوییچ صحبت می‌کرد، عنوان کرد که کار بر روی این نسخه از بازی منجر شد تا بلیزارد به کاوش در تکنولوژی و فناوری به کار رفته در سوییچ بپردازد و درک بهتری از آن پیدا کند. این نسخه به مراتب راحت‌تر ساخته شده چرا که پیش از این برای دیگر کنسول‌ها پورت شده بود. با توجه به این موضوع، وبسایت گیم‌اسپات از استیلول درباره احساس وی از عرضه بازی اورواچ در آینده روی سوییچ سوال کرد. او جواب داد:

همه چیز در قلمرو احتمال قرار دارد. به تیم ما این وظیفه داده شد تا روی این بازی (Diablo 3) کار کنیم. اگر (توسعه دهنده اورواچ) Team 4به دنبال این موضوع باشد، مسئولیت برعهده آن‌ها است. در حال حاضر تمرکز ما روی عرضه بازی Diablo 3 روی سوییچ است.

در ادامه از وی سوال شد که آیا کنسول نینتندو سوییچ توانایی اجرا بازی Overwatch دارد یا خیر؟ وی گفت:

بله، امکان پذیر است.

StarCraft 2 یکی دیگر از عناوین بزرگ شرکت بلیزارد است که احتمال عرضه آن برای کنسول جدید شرکت نینتندو ممکن است، البته نیاز به تغییراتی در بخش گیم‌پلی می‌باشد. پیت استیلول در ادامه توضیح علت این موضوع، به نسخه Nintendo 64 بازی اول StarCraft اشاره کرد که دچار تغییرات بزرگ زیادی در بخش‌های مختلف شد تا با این پلتفرم هماهنگ شود.

نسخه The N64 بازی StarCraft جالب بود اما شما مجبور به ایجاد تغییراتی در بازی بودید تا به درستی روی کنسول کار کند. عنوان StarCraft 2 در سطح بعدی از نیازمندی‌ها از اینکه شما چقدر به مهارت و چالاکی روی ماوس و کیبرد احتیاج دارید، قرار دارد. بنابراین، من فکر می‌کنم که این یک پورت بسیار دشوار خواهد بود نیاز به تغییر هسته اصلی گیم‌پلی بازی دارد.

در حالی که وابستگی زیاد بازی StarCraft 2 به ماوس و کیبرد، عرضه نسخه نینتندو سوییچ آن را منتفی می‌کند اما Overwatch به خوبی با کنترلر‌ها هماهنگ شده است و با توجه به این موضوع نسخه کنسولی بازی هم‌اکنون موجود است تا بلیزارد بکار از روی آن بپردزاد، شاید هنوز هم امیدی برای عرضه Overwatch برای نینتندو سوییچ وجود داشته باشد.

بازی Diablo 3: Eternal Collection یک مجموعه پر از محتویات برای کنسول نینتندو سوییچ است که برای عرضه در سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است. این پکیج شامل بازی اصلی در کنار بسته‌های الحاقی Reaper of Souls و Rise of the Necromancer می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: