بازی TimeSplitters احتمالا دوباره توسط شرکت THQ Nordic عرضه می شود

بازی TimeSplitters احتمالا دوباره توسط شرکت THQ Nordic عرضه می‌شود

توسط کسری نیاول در ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۷:۴۰

اخیراً امتیاز بازی TimeSplitters که از بازی‌های اول شخص کلاسیک است، خریداری شد. شرکت THQ Nordic اعلام کرد که شرکت زیرمجموعه آن Koch Media امتیاز این بازی را به همراه بازی Second Sight که در سبک شوتر علمی- تخیلی است را خریداری کرده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با وجود گذشت مدت‌ها از انتشار اولین نسخه بازی TimeSplitters ، این بازی برای دوران کنسول‌های پلی استیشن ۲ و ایکس باکس است. این بازی توسط استودیو Free Radical توسعه پیدا کرده بود، استودیویی که توسط توسعه دهندگان بازی‌های GoldenEye 007 و Perfect Dark تاسیس شده است.

آخرین نسخه از بازی TimeSplitters در سال ۲۰۰۵ و با عنوان Future Perfect عرضه شد که پس از آن استودیو سازنده توسط شرکت Crytek خریداری شد. در سال ۲۰۱۴ نیز شرکت Deep Silver یکی دیگر از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت THQ Nordic این استودیو را خریداری کرد. مدیرعامل شرکت Koch Media ، «کلمنز کاندراتیتز» (Klemens Kundratitz) در این‌باره می‌گوید:

ما از خرید بازی TimeSplitters خیلی هیجان‌زده هستیم. این بازی برای طرفداران مفاهیم زیادی برای عرضه داشت و یک تجربه عمیق و خالص از یک بازی شوتر را به ارمغان می‌آورد. ما طرفداران زیادی از این بازی را در بین همکاران خود داریم که مشتاقند نسخه‌ای جدید از آن را برای طرفداران بسازند.

شرکت THQ Nordic هنوز به‌صورت رسمی اعلام نکرده است که نسخه‌ای جدید از بازی TimeSplitters تولید خواهد شد، هرچند خرید این بازی و صحبت‌های مدیرعامل شرکت Koch Media تاحدی نشان از ساخت نسخه‌ای جدید از این بازی در آینده است.

چهارمین نسخه از بازی TimeSplitters در سال ۲۰۰۷ رونمایی شد، اما هیچ وقت عرضه نشد و بعدها شرکت Crytek عنوان کرد که این بازی اصلا توسعه پیدا نکرد. با این حال مالک جدید بازی اعلام کرده است که هواداران خواهان نسخه جدیدی از بازی هستند. به علاوه که خود توسعه دهندگان نیز مشتاق به ساخت چنین بازی هستند.

همچنین با خرید بازی TimeSplitters توسط این شرکت، بازی Second Sight نیز جان تازه‌ای خواهد گرفت. این بازی نیز توسط استودیو Free Radical در سال ۲۰۰۴ عرضه شد و به گفته این شرکت بازی Second Sight توسط شرکت Deep Silver عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: