اسلحه MP5 به بازی Counter-Strike: Global Offensive اضافه شد

توسط میلاد شجری در ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۷:۱۰

به تازگی بروزرسانی جدید برای بازی Counter-Strike: Global Offensive روی پی‌سی منتشر شده است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اسلحه The MP5 که برای سال‌های سال بخشی از مجموعه سلاح‌های بازی‌های Counter-Strike بوده است، سرانجام طبق جدیدترین اخبار بازی، به بازی Counter-Strike: Global Offensive اضافه شد. این در حالی است که این بازی، در ابتدا شامل این اسلحه نمی‌شد و توسعه دهندگان یک جایگزین به نام MP7 را در بازی قرار داده بودند. The MP5 به عنوان یک اسلحه K&M SMG تا نسخه Source از بازی‌های کانتر استرایک شناخته می‌شد.

نسخه جدید که در بازی Counter-Strike: Global Offensive قرار داده شده از نوع SD می‌باشد؛ یعنی به طور پیش فرض از صدا حفه کن بهره می‌برد. اسلحه The MP5-SD به بازیکنان اجازه جابه‌جایی سریع را می‌دهد اما از میزان آسیب رسانی و دقت کمی در هنگام حرکت برخوردار است. در این میان، اسلحه MP7 همچنان بخشی از اسلحه‌های بازی باقی خواهد ماند، اگر چه که شرکت ولو اسلحه The MP5-SD به عنوان یک جایگزین برای آن می‌بیند.

The MP5-SD همراه با یک بروزرسانی جدید برای بازی Counter-Strike: Global Offensive در دسترس کاربران قرار گرفت. این آپدیت جدید همچنین حالت Panorama UI برای بازیکنان روی ویندوز‌های XP و Vista فعال می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید