تاریخ انتشار اپیزود‌های بازی The Walking Dead: The Final Season مشخص شد

توسط میلاد شجری در ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۸:۱۰

شرکت تل‌تیل گیمز تاریخ انتشار اپیزود‌های فصل پایانی بازی The Walking Dead را اعلام کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

نزدیک به شش سال است که از شروع فصل اول بازی The Walking Dead شرکت تل‌تیل گیمز می‌گذرد و حالا با عرضه فصل پایانی، ما رفته رفته شاهد پایانی بر ماجراجویی شخصیت دوست داشتنی کلمنتاین خواهیم بود. در جدیدترین اخبار بازی و گذشت دو روز از عرضه اپیزود اول بازی The Walking Dead: The Final Season، شرکت توسعه دهنده برنامه زمانی انتشار قسمت‌های باقی مانده بازی را در صفحه توییتر خود منتشر کرد.

  • قسمت اول به نام Done Running در تاریخ ۲۳ مرداد (۱۴ آگوست)
  • قسمت دوم به نام Suffer The Children در تاریخ ۳ مهر (۲۵ سپتامبر)
  • قسمت سوم به نام Broken Toys در تاریخ ۱۵ آبان (۶ نوامبر)
  • قسمت چهارم به نام Take Us Back در تاریخ ۲۷ آذر (۱۸ دسامبر)

شرکت تل‌تیل گیمز در حالی این برنامه زمانی منظم را منتشر کرد که پیش از این، زمان عرضه هر قسمت را به صورت جداگانه اعلام کرده است. البته این شرکت اذعان کرد که ممکن است در آینده، تاریخ‌های اعلام شده دچار تغییر شوند و به تاخیر بیافتند. چیزی که در این میان اما مشخص است، ما تا پایان سال جاری میلادی یا در نهایت اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی، به تمامی اپیزود‌های فصل پایانی دست پیدا خواهیم کرد.

قسمت اول بازی The Walking Dead: The Final Season برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید فصل انتهایی بازی بهمراه تمامی اپیزود‌ها را با قیمت ۲۰ دلار تهیه کنید. در اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی، این فصل به صورت کامل برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: