حالت New Game Plus بازی Shadow of the Tomb Raider معرفی شد

توسط میلاد شجری در ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ , ۲۰:۱۰

شرکت اسکوئر انیکس ساعاتی پیش از وجود حالت پرطرفدار New Game Plus در عنوان Shadow of the Tomb Raider خبر داد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) و استودیو توسعه دهنده ایداس مونترال (Eidos Montreal) امروز در جدیدترین اخبار بازی، از قابلیت New Game Plus برای عنوان موردانتظار Shadow of the Tomb Raider رونمایی کردند. این قابلیت به بازیکنانی که یک بار بازی را به اتمام رسانده باشند، این اجاره را می‌دهد تا یک تجربه دوباره از بازی را بهمراه تمامی مهارت‌های کسب شده، اسلحه‌ها، لباس‌ها، تجهیزات ارتقا یافته و همه وسایل آغاز کنند. در کنار این موارد همچنین سه طریق جدید برای انجام بازی Shadow of the Tomb Raider بازگشایی خواهد شد که شما بر اساس نوع و سبک بازی خود می‌توانید، انتخاب کنید.

مسیر مار (Path of the Serpent)

  • نوع و سبک بازی شما وابستگی زیادی به گریز و مخفی کاری خواهد داشت. دشمنان خود را با استفاده از کاشت تله‌های مختلف و ایجاد صدا از بین ببرید و میان مقامات آنان بذر تفرقه بکارید. استفاده از گل و لای و همچنین استتار به شما اجازه می‌دهد تا قبل از ورود دوباره به سایه‌ها، دشمنان را از بین ببرید.

مسیر جگوار (Path of the Jaguar)

  • نوع و سبک بازی شما وابستگی زیادی به شکار و مبارزه خواهد داشت. با وحشیگری بی‌نظیر به دشمنان خود حمله کرده و آنان را از بین ببرید. با استفاده از چابکی و مهارت در نبرد‌های نزدیک، دشمنان را وحشت زده کرده و آن‌ها را با چاقو از پای در بیاورید.

مسیر عقاب (Path of the Eagle)

  • نوع و سبک بازی شما وابستگی زیادی به پیدا کردن راه‌های سریع و زیرکانه و گشت و گذار خواهد داشت. دشمنانتان را از دورتر نظاره کرده و به سراغ برنامه‌ای برای حمله بعدی خود بروید. به سادگی به میان دشمنان رفته از دور به آنان شلیک کنید.

هر کدام از این مسیر‌ها موجب بازگشایی طیفی از پاداش‌های مختلف خواهند شد که در نهایت، با توجه به سبکی که انتخاب کردید، به شما کمک خواهند کرد و البته از هیچ طریق دیگری در دسترس قرار نخواهند گرفت. این مسیر‌ها همچنین شامل مهارت‌های اربابی نظیر Jaguar Rage یا Eagle Sight در کنار اسلحه‌ها و لباس‌های ویژه می‌شوند.

عنوان Shadow Of The Tomb Raider که آخرین نسخه از سه‌گانه‌ای می‌باشد که در سال ۲۰۱۳ میلادی با عرضه بازی ریبوت Tomb Raider آغاز شد، برای عرضه در تاریخ تاریخ ۲۳ شهریور‌ماه ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: