استودیو Hi-Rez به سه استودیو جداگانه توسعه‌دهنده تقسیم شد

توسط افراسیاب در ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۸:۲۲

استودیو Hi-Rez، توسعه دهنده بازی‌های Paladins, Realm Royale و Smite به سه استودیو مستقل تقسیم شد که هرکدام بر روی یکی از این سه بازی تمرکز می‌کنند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

Titan Forge Games, Evil Mojo Games و Heroic Leap Games نام جدید این سه استودیو است که هر کدام به‌صورت جداگانه از عناوین فوق پشتیبانی می‌کنند و محتواهای اضافی برای بازی‌ها تدارک بینند.

بنابر صحبت‌های کریس لارسون، وی قرار است به عنوان مدیرکل، بر این سه استودیو نظارت داشته باشد و منابع مورد نیاز این سه شرکت را تامین کنید.

همچنین مدیر استودیو Hi-Rez، آقای Stew Chisam از استراتژی جدید شرکت صحبت کرد. بنابرگفته‌های وی شرکت قصد دارد برای پشتیبانی از محصولات esports  و سرویس‌های هنری که هم‌اکنون عرضه شده اند دو استودیو دیگر با نامها‌ی  Skillshot Media و  Alacrity Arthouse تاسیس کند.

دارندگان نینتندو سوئیچ هم‌اکنون می‌توانند بازیPaladins را به‌صورت رایگان تجربه کنند، اما اگر دارنده پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، Mac و رایانه‌های شخصی هستید، باید برای تهیه بازی هزینه کنید.

همچنین نسخه بتای محدود بازی Realm Royale برای پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است، و دارندگان رایانه‌های شخصی می‌توانند از طریق دسترسی اولیه به تجربه بازی بپردازند.

در نهایت بازی Smite به‌صورت رایگان برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، Mac و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: