سازندگان Crackdown 3 استودیوی جدیدی را خریداری کردند

توسط محمد کرماجانی در ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۰

استودیو چینی The Chinese Room حالا در اختیار سازندگان Crackdown 3 یعنی Sumo Group قرار گرفته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این استودیو بیشتر بخاطر دو عنوان مستقل  Everybody’s Gone to the Rapture و Dear Esther مشهور است اما آنها در کارنامه خود عنوانی مانند Amnesia: A Machine for Pigs را نیز خلق کرده‌اند. The Chinese Room پنجمین استودیوی Sumo Digital است و به Sumo Group ملحق می‌شود. Sumo Digital در حال حاضر روی عنوان Crackdown 3 کار می‌کند اما قبلا روی بازی‌ها Forza Horizon و Xbox Fitness نیز کار کرده است.

Dan Pinchbeck و Jessica Curry این استودیو را تاسیس کرده‌اند. حالا Curry که ترجیح می‌داد تیم آنها مستقل باقی بماند از این استودیو جدا شده و به سراغ کارهای خودش رفته اما Pinchbeck همچنان حضور داشته و سمت کارگردان خلاق این شعبه را به عهده خواهد داشت.

ایشان همچنین در این باره هیجان‌زده شده و گفتند:

من بسیار خوشحالم که به Sumo Digital پیوستیم و برای آنها احترام زیادی قائل هستم. Sumo تجربه و پشتیبانی لازم را برای The Chinese Room فراهم می‌کند تا یک پله فراتر برویم. هدف ما ساخت عناوینی است که در حد و اندازه‌های استودیوهای جهانی باشد و اعتبار ما را نیز حفظ کند.

در حال حاضر ما روی چند طرح اولیه فوق العاده کار می‌کنیم و در کنار آن با شرکای خود درباره برخی بازی‌های دیگر نیز صحبت کرده‌ایم. آینده این استودیو بسیار درخشان است و همه اینها مدیون حضور در خانواده Sumo است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: