کارت‌های Perk بازی Fallout 76 با پول واقعی قابل خریداری نیستند

توسط میلاد شجری در ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۱:۱۰

بازی Fallout 76 دارای پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد بود اما شامل کارت‌های Perk نمی‌شود؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق جدیدترین اخبار بازی، عنوان Fallout 76 قرار است که بازگشتی برای سیستم Perk این فرانچایز باشد اما این دفعه، به صورت کارت‌های پرک (Perk Cards) نمایش داده شده و قابل دریافت است. به سرعت بعد از اینکه، این خبر در جریان رویداد کوئک‌کان ۲۰۱۸ (QuakeCon) اعلام شد، بسیاری از طرفداران این سوال برایشان پیش آمد که آیا می‌توان این کارت‌ها را با پرداخت پول واقعی خریداری کرد؟

شرکت بتسدا به تازگی در صفحه توییتر خود تایید کرده است که بسته‌های Perk Cards فقط از طریق انجام خود بازی قابل تهیه هستند. توییت جدید توضیح می‌دهد که این بسته‌ها به صورت آهسته و از طریق افزایش سطح بازیکن در دسترس قرار خواهند گرفت. پیت هاینس، از اعضای مهم شرکت بتسدا نیز با انتشار توییتی صحت این موضوع را تایید کرده است. در حالی که شما قادر نخواهید بود با پرداخت پول واقعی به خرید بسته‌های Perk Cards بازی Fallout 76 بپردازید اما بازی دارای سیستم پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد بود که شما می‌توانید در آن به خرید آیتم‌های شخصی سازی و تزیینی بپردازید.

بازی Fallout 76 در تاریخ ۲۳ آبان‌ماه ۹۷ (۱۴ نوامبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. برخلاف نسخه‌های قبلی این مجموعه بسیار محبوب و تحسین شده از سوی منتقدین، Fallout 76 یک تجربه کاملا آنلاین و چند نفره خواهد بود که البته طبق گفته تاد هاوارد، ممکن است در آینده بخش تک نفره نیز به آن اضافه شود.

بتا بازی Fallout 76 در ماه اکتبر سال جاری میلادی برگذار خواهد شد که البته زمان دقیق برگذاری آن روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی مشخص نیست. در خبری مرتبط مشخص شد که بتا اختصاصی شامل دسترسی کامل به بازی خواهد بود و تمامی پیشرفت‌ها در هنگام انتشار بازی اصلی در ماه نوامبر سال جاری قابل انتقال خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید