شرکت Arkane می گوید فعلا بازی Dishonored به پایان رسیده است

شرکت Arkane می گوید فعلا بازی Dishonored به پایان رسیده است

توسط کسری نیاول در ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۵:۴۱

با عرضه بازی Prey و به اتمام رسیدن داستان بازی Dishonored با عرضه عنوان Death of the Outsider این سوال مطرح می‌شود که شرکت Arkane در آینده چه خواهد کرد؟ این استودیو همیشه یکی از شرکت‌های مطرح و خلاق در بازی‌سازی بوده است که بازیکنان در بازی‌های خلق شده توسط این شرکت غرق خواهند شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در بازی‌های تولید شده توسط شرکت Arkane بازیکنان دنیای بازی‌های اول شخص را جستجو می‌کنند و همیشه از تعدادی نیرو بهره می‌برند که امکان اکتشاف و تعامل به طرز شگفت‌‌‌آوری را به بازیکنان می‌دهد. این شرکت پیش از این تجربه ساخت بازی‌ چند نفره The Crossing را در این ژانر داشته است اما این بازی متاسفانه کنسل شد.

در حین برگزاری نمایشگاه QuakeCon ۲۰۱۸ طراح ارشد شرکت Arkane «ریکاردو بر» (Ricardo Bare) به وبسایت vg247 در مورد احتمال بازگشت بازی شبیه بازی The Cossing گفت:

دقیقا همان بازی نه، ولی ممکن است برخی المان‌های آن باشد. به احتمال زیاد المان‌های آنلاین و چند نفره را در آینده خواهیم داشت. این جالب است که شرکت‌های عرضه‌کننده بزرگ، شرکت‌هایی مثل ما را مجبور می‌کنند که حتما بخش چند نفره را در بازی‌ها بگنجانند. به نظرم این می‌تواند خیلی مضر باشد، زیرا یک تیم روی یک بازی تک نفره جذاب کار کرده است و حال مجبور به ساخت بخش چند نفره شده است.

یکی از مشهورترین بازی های شرکت Arkane بازی Dishonored است که به نظر می‌رسد فعلا خبری از نسخه‌های آتی آن نباشد. با عرضه نسخه Death of the Outsider به نظر می‌رسد که این سری بازی‌ها به یک پایان منطقی و طبیعی رسیده باشد. بر در این باره می‌گوید:

به طور قطع نمی‌توانم بگویم که چه اتفاقی در آینده می‌افتد اما فعلا این بازی به اتمام رسیده است. چیزی که برای ما به عنوان شرکت Arkane مهم است این است که یک دنیای روایت داستان پیوسته و عمیق داشته باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: