Monster Hunter World

Monster Hunter World روی پلتفرم PC رکورد زد

توسط محمد کرماجانی در ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۹:۱۰

بعد از تبدیل شدن به بزرگ‌ترین عرضه سال ۲۰۱۸ استیم، Monster Hunter World حالا رکورد جدیدی را به جای گذاشته است. با دنیای بازی همراه باشید.

در روز عرضه نسخه رایانه‌های شخصی Monster Hunter World به رکورد ۲۴۰,۹۰۱ کاربر همزمان در استیم دست پیدا کرد. این بالاتر از هر عنوان عرضه شده دیگری در سال ۲۰۱۸ روی استیم بود و همینطور بهترین عرضه Capcom روی PC در تاریخ.

این عنوان در حال حاضر ۳۳۴,۶۸۴ کاربر همزمان دارد که تقریبا ۱۰۰ هزار نفر بیش از روز عرضه است. یک پیشرفت فوق العاده برای سری که زمانی فقط یک بازی مخصوص ژاپن تصور می‌شد.

Monster Hunter World

Monster Hunter World

سونی و مایکروسافت به طور معمول تعداد بازیکنان را منتشر نمی‌کنند و سخت است تا مقایسه‌ای بین PS4 و Xbox One انجام داد. اما از این اعداد می‌توان فروش کلی این عنوان در آینده روی پلتفرم PC را تخمین زد.

Steam Spy که به لطف تغییرات اخیر Valve مشخصا به شکل دقیقی عمل نمی‌کند تخمین می‌زند که فروش Monster Hunter World بین ۲ تا ۵ میلیون نسخه باشد.

خود Capcom هنوز نسخه‌های فروخته شده PC را اعلام نکرده است اما قبلا به شکل رسمی گفته بود که نسخه‌های کنسولی Monster Hunter World بیش از ۸ میلیون فروش داشته‌اند و این یعنی بازی تقریبا ۶ ماه پس از عرضه خود به فروشی بالای ۱۰ میلیون خواهد رسید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: