تماشا کنید: تریلر جدید بازی League of Legends و نمایش تغییرات بصری شخصیت نونو

توسط میلاد شجری در ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۳:۱۰

به تازگی تریلر جدیدی از بازی League of Legends منتشر شده است که تغییرات بصری شخصیت نونو را بنمایش می‌گذارد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Riot Games امروز در جدیدترین اخبار بازی، تریلر جدیدی از شخصیت نونو در بازی League of Legends منتشر کرد که قرار است دست خوش تغییرات بصری و بازسازی توسط توسعه دهندگان شود. آن دسته از بازیکنانی که با این شخصیت و همچنین دوست همراهش یعنی Willump آشنایی داشته باشند، در نگاه اول متوجه تغییرات بصری ایجاد شده در مقایسه با ابتدای قهرمان مشاهده خواهند کرد. لباس شخصیت نونو تغییر کرده است و در مقایسه با قبل که یک کت مخصوص فصل زمستان او را پوشانده بود، حالا فقط یک کلاه و بارانی بر تن او دیده می‌شود. از طرف دیگر Willump نیز حالا یک جفت دست جدید در کنار دست‌های قبلی بهمراه شاخ و دم را در ظاهر خود می‌بیند. هر دو این شخصیت‌ها اکنون هنری‌تر بنظر می‌رسند و انگار مستقیم از انیمیشن ساخته شده توسط پیکسار برگرفته شده‌اند.

در ادامه شما می‌توانید تریلر جدید شخصیت نونو در بازی League of Legends را مشاهده کرده و نظرات خود را با دیگر کاربران در وبسایت دنیای بازی به اشتراک بگذارید. تغییرات بصری این شخصیت قرار است که بهمراه بروزرسانی ۸.۱۷ که هنوز اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست، به بازی اضافه شود.

دریافت از وبسایت آپارات

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: