بازگشایی یک استودیو جدید توسط کریستال داینامیکس برای کار روی بازی The Avengers

توسط میلاد شجری در ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۲:۱۰

استودیو کریستال داینامیکس به تازگی استودیو جدیدی در شهر بلویو ایالت واشنگتن دی‌سی برای کار روی بازی The Avengers تاسیس کرده است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

رشد استودیو توسعه دهنده کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) به قدری بوده است که توانسته تبدیل به یکی از استودیو‌های اصلی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) در سال‌های اخیر تبدیل شود و حال طبق جدیدترین اخبار بازی، در حال گسترش است. در کنار استودیو قدیمی Redwood Shores، یک استودیو کاملا جدید در شهر بلویو ایالت واشنگتن دی‌سی به نام کریستال نورث‌وست (Crystal Northwest) تاسیس شده است. این استودیو از امروز به صورت رسمی روند عملیاتی گرفته و توسط چد کوئین و جیمز لو که نزدیک به بیست سال در صنعت بازی‌های ویدیویی بوده است، رهبری می‌شود.در ابتدا تمرکز اصلی این استودیو روی پیشرفت تکنولوژی و ساخت تکنولوژی و ابزار موردنیاز استودیو کریستال داینامیکس خواهد بود تا بتواند در پروژه‌های آینده استفاده کند.

اولین عنوانی که کریستال نورث‌وست قرار است در ساخت همکاری داشته باشد، پروژه بزرگ The Avengers است که اولین‌بار نزدیک به یک سال پیش تیزری از آن پخش شد. اسکات آموس، یکی از رئیسان استودیو کریستال داینامیکس، درباره تاسیس استودیو مذکور بیانیه‌ای منتشر کرده است که به شرخ زیر می‌باشد؛

ما با سرعت و به شکلی تهاجمی، در حال افزایش اعضای تیم خود و اضافه کردن استودیو جدید با استعداد‌ی بی‌نظیر برای ارائه بهترین و نهایی‌‌ترین تجربه گیمینگ برای بازیکنانمان هستیم. ما تیمی از سابقه داران صنعت بازی‌های ویدیویی و رهبران را گرد هم آوردیم تا تجربه گیمینگی را پدید آورند که از سطح انتظارات جامعه پرشور بازیکنانمان پا را فراتر بگذارد.

کریستال داینامیکس همچنین تعدادی اعضای جدید را برای شعبه Redwood Shores به خدمت گرفته است. تعدادی از آن‌ها بسیار شناخته شده هستند؛ نظیر طراح ارشد مبارزات یعنی وینسنت ناپولی که بر روی بازی God of War کار کرده است، کارگردان خلاق بن وینت که برای کمک به ساخت فرانچایز ترسناک Dead Space شناخته می‌شود و دیوید فیفیلد که به عنوان تهیه‌کننده اجرایی و کارگردان طراحی روی Halo و Call of Dtuy کار کرده است. دیگر استخدامی‌ها از شرکت‌هایی نظیر پیکسار، الکترونیک آرتز و ناتی داگ پا به این استودیو گذاشته‌اند.

یکی دیگر از رئیسان استودیو کریستال داینامیکس یعنی ران روزنبرگ درباره اینکه چگونه این استخدامی‌ها و استودیو جدید فقط روی پروژه The Avengers که به بیان وی، بلند پروازانه‌ترین پروژه‌ای است که کریستال داینامیکس روی آن کار کرده است، همکاری خواهند داشت، گفته است؛

ما همچنان به روند رشد هیجانی که استودیو کریستال داینامیکس طی سال‌های اخیر تجربه کرده و همچنین اشتیاق خود برای ارائه یک تجربه با کلاس جهانی از اونجرز برای طرفداران در سرتاسر جهان، ادامه خواهیم داد.

در انتها شما می‌توانید لوگو رسمی استودیو کریستال نورث‌وست را مشاهده نمایید؛

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: