بازی The Elder Scrolls Legends به احتمال زیاد برای پلی استیشن 4 عرضه نخواهد شد

بازی The Elder Scrolls Legends به احتمال زیاد برای پلی‌استیشن ۴ عرضه نخواهد شد

توسط کسری نیاول در ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۸:۱۰

بازی The Elder Scrolls Legends که در سبک کارتی است و بیش از یکسال است که برای کامپیوترهای شخصی عرضه شده است به گفته شرکت Bethesda توسعه دهنده این بازی، تنها برای کنسول‌هایی عرضه می‌شود که از قابلیت بازی بین پلتفرم‌های مختلف از جمله کامپیوتر پشتیبانی کنند. با دنیای بازی همراه باشید.

در نمایشگاه E3 2018 این شرکت اعلام کرد که بازی The Elder Scrolls Legends اواخر امسال برای کنسول‌ها نیز عرضه می‌شود. با انتشار این خبر همه بازیکنان توقع داشتند که این بازی برای کنسول‌های نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه شود. اما با انتشار این خبر مشخص شد که عرضه این بازی برای کنسول پلی استیشن ۴ که از این قابلیت پشتیبانی نمی‌کند در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد.

هرچند هنوز به صورت رسمی تایید نشده است که بازی The Elder Scrolls Legends برای این کنسول عرضه نمی‌شود اما با توجه به اینکه شرکت سونی نسبت به پشتیبانی از قابلیت بازی بین پلتفرم‌های مختلف سختگیر است بعید است این بازی برای این کنسول عرضه شود.

پیش از این نیز تهیه کننده شرکت Bethesda یعنی «تاد هاوارد» نیز گفته بود که خیلی دوست دارد تا این قابلیت را در بازی Fallout 76 ببیند، اما سونی در اجرای این هدف سنگ‌اندازی می‌کند. از «پت هینز» (Pete Hines) از شرکت Bethesda در مورد این موضوع سوال شد و او در جواب گفت:

ما به صحبت در این مورد با تمامی تولید کنندگان کنسول‌ها ادامه خواهیم داد. اما شرایط ما قابل مذاکره نیستند.

او همچنین در مورد اینکه آیا اجرای بازی The Elder Scrolls Legends در پلتفرم‌های مختلف سبب برتری بازیکنان نسبت به یکدیگر می‌شود یا خیر اینگونه پاسخ می‌دهد:

روشی که بازی بر روی اپل، گوگل، استیم یا Bethesda.net کار می‌کند مشخص است و مهم نیست که شما از کجا این بازی را خریداری کرده باشید. اگر بازی را از یک پلتفرم دیگر اجرا می‌کنید در مقابل کسی بازی خواهید کرد که در حال حاضر بازی می‌کند. دیگر لازم نیست که بگویید کنترل بر روی آن پلتفرم ساده‌تر است یا نرخ فریم در ثانیه در آن سیستم بهتر است. بازی The Elder Scrolls Legends یک بازی کارتی است. بنابراین این مسائل اهمیتی در آن ندارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: