همکاری ستارگان سریال It’s Always Sunny in Philadelphia با شرکت Ubisoft

همکاری ستارگان سریال It’s Always Sunny in Philadelphia با شرکت Ubisoft

توسط کسری نیاول در ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ , ۰۹:۱۰

در حالی که بازی‌هایی از آن‌ها فیلم‌ و یا سریال‌ تلویزیونی ساخته شده است کم نیستند اما موضوع بازی سازی هنوز راه و مسیر موفقیت را به صنعت فیلم سازی پیدا نکرده است. با این حال به نظر می‌رسد موضوع بازی سازی به موضوع یک سریال جدید بدل شده است. این سریال جدید توسط ستارگان سریال It’s Always Sunny in Philadelphia تولید خواهد شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید. با دنیای بازی همراه باشید.

 

در گزارشی از مجله Variety، یک سریال جدید تلویزیونی در حال توسعه توسط ستارگان سریال It’s Always Sunny in Philadelphia یعنی «راب مک الهنی» (Rob McElhenney) و «چارلی دی» (Charlie Day) است. این سفارش از طرف کمپانی اپل صورت گرفته است که به عنوان بخشی از تلاش این شرکت برای تولید محتوای رسانه‌ای است. موضوع اصلی این سریال حول تولید بازی‌های ویدئویی در جهان می‌گردد.

این سریال جدید که هنوز نامش مشخص نشده است را دی و مک الهنی تولید خواهند کرد. همچنین شرکت Ubisoft و Lionsgate نیز در تولید آن همراهی می‌کنند. در حال حاضر جزئیات بیشتری از این سریال منتشر نشده است اما گزارش‌ها مبنی بر این است که این سریال در سبک کمدی و سی دقیقه‌ای است.

با توجه به موفقیت سریال It’s Always Sunny in Philadelphia که ۱۳ سال در حال پخش است بعید به نظر نمی‌رسد که ستارگان این سریال کمدی موفق به سایر موضوعات روی بیاورند. این موضوع به نظر یک فرصت ایده‌آل برای کشف دنیای بازی سازی و به نمایش درآوردن آن به مخاطبان است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: