نمرات و نقدهای بازی We Happy Few منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۱:۲۴

عنوان We Happy Few سرانجام پس از مدت‌ها در دسترس کاربران مختلف در سراسر جهان قرار گرفت؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در سال ۲۰۱۵ میلادی بود که استودیو کمپالشن گیمز (Compulsion Games) از بازی We Happy Few رونمایی کرد و در ماه ژوئن همان سال بود که کمپین کیک‌استارتر آن را آغاز کرد. این کمپین بسیار عالی عمل کرده و توانست در کمتر از یک ماه به مبلغ موردنظر خود برسد و در ماه جولای سال ۲۰۱۵ سرانجام به صورت دسترسی اولیه بر روی پلتفرم‌های استیم، فروشگاه گگ و ایکس‌باکس وان عرضه شد.

داستان بازی We Happy Few در یک شهر پر از موادمخدر و تقریبا پیشرفته از لندن متناوب ۱۹۶۰ میلادی بیان می‌شود. وقایع بازی نیز در یک شهر کوچک روایت می‌شود که پر از ساکنینی است که هر لحظه امکان دارد به شما حمله کنند؛ چراکه همگی آن‌ها به طرز مرموزی معتاد به یک مواد مخدر به نام داروی شادی هستند که به آن‌ها شادی القا می‌کند. در این میان، بازیکن که تنها شخص دارای عقل سالم در بازی است، وظیفه دارد تا از این مخمصه خود را نجات دهد. برای رسیدن به این هدف، بازیکن باید اسلحه‌های مختلفی را سرهم کند، از تله‌های گوناگون فرار کند و مکانیک‌های مخفی کاری را بکار ببرد.

در ادامه شما می‌توانید لیست نمرات متشر شده تاکنون از بازی We Happy Few را مشاهده نمایید (لازم به بیان است که در صورت انتشار نقد‌های بیشتر این پست بروزرسانی خواهد شد.):

در خبری مرتبط، استودیو کمپالشن گیمز از محتویات پس از عرضه و همچنین سیزن پس این عنوان رونمایی کرد. این عنوان روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی هم‌اکنون در دسترس قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: